فروغي : كارهاي فرهنگي زمان بر است و طرح ارزشيابي، از آسيب هاي اجتماعي جلوگيري خواهد كرد
روابط عمومي و اطلاع رساني: بي شك كارهاي فرهنگي زمان بر است و طرح ارزشيابي، جلوگيري از آسيب هاي اجتماعي را بهمراه دارد.

 

فروغي :

كارهاي فرهنگي زمان بر است و طرح ارزشيابي، از آسيب هاي اجتماعي جلوگيري خواهد كرد

روابط عمومي و اطلاع رساني: بي شك كارهاي فرهنگي زمان بر است و طرح ارزشيابي، جلوگيري از آسيب هاي اجتماعي را بهمراه دارد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان كه در نشست يك روزه توسعه و ترويج امر به معروف و نهي از منكر و بررسي قانون حمايت از آمران به معروف و ناهيان از منكر سخن مي گفت ضمن تشريح قابليت هاي سامانه ارزشيابي فرهنگي و اخلاقي دانشجويان افزود: در طرح ارزشيابي استاد و معلم، استادان به ارزشيابي دانشجويان مي پردازند و دانشجويان هم به ارزشيابي استادان. در اين فرايند علمي به طور غير مستقيم دانشجو و استاد را در كنار هم قرار داديم. در اين طرح از همه نظر شئونات اخلاقي، كيفيت تدريس، حضور و غياب، پرسش و پاسخ، اردوها و موارد ديگر را از هر دو قشر دانشجو و استاد مورد ارزيابي قرار مي گيرد.

احمدعلي فروغي اظهار كرد: ما در جلسات توجيهي به دانشجويان تذكرات مهمي مي دهيم و آن دسته از دانشجويان كه از لحاظ نمره اخلاقي و انضباطي داراي عملكرد ضعيفي باشند مجددا مورد ارزيابي و مشاوره قرار مي گيرند.

لازم به ذكر است با ابتكار دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) از چند سال قبل سامانه اي به منظور ارزشيابي اخلاقي و فرهنگي دانشجويان توسط استادان طراحي شده است و در اين سامانه استادان در محورهاي مختلف دانشجويان را مورد ارزيابي اخلاقي و فرهنگي و انضباطي قرار مي دهند.

 

تاریخ:
1394/08/10
تعداد بازدید:
217
منبع:
Powered by DorsaPortal