مديركل حراست دانشگاه آزاد استان اصفهان: توجه دانشجويان به پدافند غير عامل بسيار مطلوب و ارزشمند است
روابط عمومي و اطلاع رساني: برگزاري جلسه پدافند غير عامل بعنوان يك حركت دانشجوئي اقدامي بسيار مطلوب و ارزشمند است.

 

مديركل حراست دانشگاه آزاد استان اصفهان:

توجه دانشجويان به پدافند غير عامل بسيار مطلوب و ارزشمند است

روابط عمومي و اطلاع رساني: برگزاري جلسه پدافند غير عامل بعنوان يك حركت دانشجوئي اقدامي بسيار مطلوب و ارزشمند است.

مديركل حراست دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان در ابتداي نشست دانشجويي پدافند غير عامل ضمن عرض خير مقدم به كليه مدعوين و شركت كنندگان در برنامه گفت: سردار حيدري نيز خود از خانواده شهدا و فرزند شهيد مي باشد و مدتي مسئوليت سپاه اصفهان را عهده دار بودند كه نشان از تجربه و كارائي ايشان دارد.

محمدجواد فرهنگ با بيان اين مطلب افزود: دفاع و پايداري ملي بعهده تك تك آحاد مردم است و البته طي 5 سال اخير فعاليت هاي خيلي خوبي در اين واحد دانشگاهي در اين عرصه صورت گرفته است كه از جمله مي توان به برگزاري دوره پدافند غيرعامل با 12 ساعت كلاس ضمن خدمت، با سرفصل هاي مشخص براي مديران دانشگاه اشاره كرد.

وي اظهار كرد: معاونت فرهنگي دانشگاه نيز در سال گذشته كتاب راهبردهاي جنگ نرم را تدوين كرده اند و اين مسير را براي ما در امر پدافند غير عامل هموار ساخته اند و همچنين برگزاري همايش مديريت جهادي در اسفند ماه سال گذشته از ديگر برنامه هاي دانشگاه در اين عرصه مي باشد.

مديركل حراست دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان گفت: همچنين انتشار كتابي تحت عنوان كنكاش در بيوتروريسم از آثار اين واحد دانشگاهي است كه امروز در همين برنامه با حضور سردار حيدري معاونت سازمان پدافند غير عامل رونمايي گرديد.

فرهنگ افزود: در اين واحد، دفتر پدافند غيرعامل در فضاي سايبري را راه اندازي كرده ايم و مسئوليت اين دفتر هم اكنون بر عهده يكي از اعضاي هيأت علمي دكتر سلطان آقائي است و با ياري خداوند متعال و با همكاري دانشجويان بخش كامپيوتر در آينده اي نزديك، دفتر تست نفوذ را هم راه اندازي خواهيم كرد كه در نوع خود بي نظير است.

مديركل حراست دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان عنوان كرد: همانگونه كه بهتر از من مي دانيد حوزه پدافند غيرعامل حوزه اي اقتصادي و درآمد زا نمي باشد و براي پيشبرد برنامه ها نياز به بودجه دارد، لذا از سردار حيدري خواهشمنديم بودجه اين امر را جزوي از بودجه پژوهش قرار دهند تا دوستان با انگيزه بيشتري به كار بپردازند.

فرهنگ در پايان سخنان خود از دست اندركاران برگزاري اين همايش بويژه از تشكل دانشجوئي اميرالمومنين(ع) بدليل برگزاري اين برنامه تقدير و تشكر بعمل آورد .

 

تاریخ:
1394/08/03
تعداد بازدید:
376
منبع:
Powered by DorsaPortal