مصدق در گفتگو با آنا: ديدن امكانات و توانمندي هاي واحد اصفهان(خوراسگان) واقعا مرا غافلگير كرد
...وي تأكيد كرد: نمره من به اين واحد دانشگاهي نمره بسيار بالايي است شايد تعيين يك عدد خاص به عنوان نمره ايجاد شبهه كند اما نمره اين واحد از نظر من عالي است و در پايان بايد بگويم من اين واحد را واحدي كامل ديدم و به دانشجويان اين واحد مي گويم بايد به تحصيل در اين واحد افتخار كنيد.

مصدق در گفتگو با آنا:

ديدن امكانات و توانمندي هاي واحد اصفهان(خوراسگان) واقعا مرا غافلگير كرد

آنا: عليرضا مصدق مديركل حقوقي دانشگاه آزاد اسلامي صبح امروز به منظور شركت در شوراي راهبردي حقوقي دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان وارد اصفهان شد.

مصدق در ابتداي ورود به دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان)، با همراهي احمدعلي فروغي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان، امير رضا نقش رييس دبيرخانه هيئت امنا، پيام نجفي معاون پژوهش و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) و محمد مهدي حامديان مدير دفتر حقوقي اين واحد دانشگاهي با حضور بر سر مزار شهداي گمنام اين واحد دانشگاهي حضور يافته و با نثار گل و فاتحه به مقام شامخ شهيدان اداي احترام كردند.
 
در ادامه، مصدق با حضور در مراكز تحقيقاتي و پژوهشي دانشگاه از مركز رشد واحد هاي فناوري، پژوهشگاه مركزي، مركز تحقيقات صنايع غذايي، دانشكده دندانپزشكي و برخي از شركت هاي دانش بنيان بازديد و از نزديك در جريان روند كار آنان قرار گرفتند.
 

در پايان اين بازديد، مصدق در مصاحبه كوتاهي با خبرنگار آنا گفت: من واحدهاي دانشگاهي بسيار زيادي را تاكنون بازديد كرده ام ولي با ديدن امكانات و توانمندي هاي اين واحد دانشگاهي واقعا غافلگير شدم واين همه توانمندي مرهون زحمات چندين ساله دكتر فروغي و تيم كاري ايشان است.

مديركل حقوقي دانشگاه آزاد اسلامي ابراز كرد: اينجا از نظر من يك واحد دانشگاهي بسيار پيشرفته، مدرن و پويا مي باشد كه حكايت از ثبات مديريت و پشتكار و خستگي ناپذيري دكتر فروغي دارد و حوزه هاي مختلفي را كه امروز بازديد كردم حوزه هاي بسيار دقيق و پيشرفته اي هستند و همه چيز از نظر من در اين حوزه ها عالي بودند و خيلي خوشحالم كه توانستم اين واحد را از نزديك ببينم.

مصدق افزود: پيش زمينه ذهني من قبل از حضور در اين واحد دانشگاهي بسيار متفاوت با اكنون بود، هميشه بين دوستان وقتي صحبت از واحد خوراسگان مي شد تصور من اين بود كه واحدي است كه در حاشيه شهر اصفهان واقع شده كه خيلي شاخصه هاي بارز پژوهشي و علمي ندارد، اما حقيقتا فكر مي كنم اين واحد دانشگاهي در بين واحد هاي دانشگاهي ساير استان ها مظلوم واقع شده و بايد مديران در سازمان مركزي توجه ويژه اي به اين واحد داشته باشند.

وي تأكيد كرد: نمره من به اين واحد دانشگاهي نمره بسيار بالايي است شايد تعيين يك عدد خاص به عنوان نمره ايجاد شبهه كند اما نمره اين واحد از نظر من عالي است و در پايان بايد بگويم من اين واحد را واحدي كامل ديدم و به دانشجويان اين واحد مي گويم بايد به تحصيل در اين واحد افتخار كنيد.
 
 
 
تاریخ:
1394/07/22
تعداد بازدید:
678
منبع:
Powered by DorsaPortal