امام جمعه اصفهان تأكيد كرد: دانشگاه بايد عملاً وارد كار و امور توليدي كشور شود
روابط عمومي و اطلاع رساني: آيت ا... طباطبايي نژاد: كشاورزي زير بناي توسعه كشور است، در كشاورزي هرچه كار كنيد كم است و دانشگاه بايد عملاً وارد كار و امور توليدي كشور شود

 

امام جمعه اصفهان تأكيد كرد:

دانشگاه بايد عملاً وارد كار و امور توليدي كشور شود

روابط عمومي و اطلاع رساني: آيت ا... طباطبايي نژاد: كشاورزي زير بناي توسعه كشور است، در كشاورزي هرچه كار كنيد كم است و دانشگاه بايد عملاً وارد كار و امور توليدي كشور شود

نماينده ولي فقيه و امام جمعه اصفهان كه در ديدار هيأت رئيسه دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) با ايشان به مناسبت تبريك آغاز سال نو سخن مي گفت، افزود: دانشگاه بايد عملاً وارد كار و امور توليدي كشور شود، سال 1394 سال خوبي خواهد بود چرا كه با نام فاطمه(س) آغاز و با نام فاطمه(س) خاتمه خواهد يافت.

امام جمعه اصفهان اظهار كرد: امسال كه با نامگذاري رهبر معظم انقلاب به نام «دولت و ملت همدلي و همزباني» نامگذاري شده است نشان از تدبير و حكمت بالغه آن رهبر فرزانه دارد و فرصت مغتنمي است تا ملت با پشتيباني از برنامه هاي دولت و با همدلي و همزباني بتوانند براي رشد و اعتلاي ايران اسلامي تلاش نمايند.

آيت ا... طباطبايي نژاد با اشاره به توافق نامه لوزان گفت: اين مذاكرات نشان داد كه تيم مذاكره كننده ايران اسلامي با اقتدار و منطق توانست در مقابل چندين كشور زورگو و خودخواه، با منطق و با بيان و استدلال روشن دفاع نمايند هرچند به فرموده قرآن كريم نمي توان به تعهدات دشمن اميد بست، اگرچه در اين بيانيه حق غني سازي كشور به رسميت شناخته شد و بايد از تيم مذاكره كننده بخاطر اين تلاش تشكر كرد.

نماينده ولي فقيه در استان اصفهان با تأكيد بر ضرورت تقويت ايمان جوانان و تقدير از اقدامات تحقيقاتي صورت گرفته در دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) بويژه در زمينه توليد بذر، عنوان كرد: كشاورزي زير بناي توسعه كشور است، در كشاورزي هرچه كار كنيد كم است.

شايان گفتن است در ابتداي اين ديدار كوتاه احمدعلي فروغي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) گزارشي از فعاليتها و طرحهاي توليدي در حال اجرا در اين دانشگاه ارائه كرد.

 

تاریخ:
1394/02/06
تعداد بازدید:
213
منبع:
Powered by DorsaPortal