با همكاري معاونت فرهنگي و دانشكده كشاورزي برگزار شد: جشن ميلاد حضرت فاطمه زهرا(س) در دانشگاه
روابط عمومي و اطلاع رساني: به مناسبت ميلاد با سعادت دخت نبي مكرم اسلام حضرت فاطمه زهرا(س) جشن ولادت، در دانشكده كشاورزي و مسجد دانشگاه برگزار شد.

 

با همكاري معاونت فرهنگي و دانشكده كشاورزي برگزار شد:

جشن ميلاد حضرت فاطمه زهرا(س) در دانشگاه

روابط عمومي و اطلاع رساني: به مناسبت ميلاد با سعادت دخت نبي مكرم اسلام حضرت فاطمه زهرا(س) جشن ولادت، در دانشكده كشاورزي و مسجد دانشگاه برگزار شد.

به مناسبت ميلاد با سعادت دخت نبي مكرم اسلام حضرت فاطمه زهرا(س) جشن ولادت، در دانشكده كشاورزي و مسجد دانشگاه همراه با برنامه هاي متنوع از جمله مولودي خواني پخش سرودهاي مذهبي همچنين پذيرايي از دانشجويان، كاركنان و اساتيد برگزار گرديد.

به همين مناسبت مسابقه ي فرهنگي شرح زندگي حضرت زهرا (س) به مناسبت هفته بزرگداشت مقام زن در دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان)برگزار شد و به پنج نفر از نفرات برگزيده به قيد قرعه، هداياي نفيسي از طرف معاوت فرهنگي دانشگاه اهدا شد.

حجت الاسلام و المسلمين ضرغامي در ابتداي اين مراسم با سخناني به تبيين شخصيت و زندگي حضرت فاطمه(س) پرداخت، در ادامه، جعفري و زارعي از دانشجويان دانشگاه، با مولودي خواني و دكلمه خواني فضا معنوي خاصي به مراسم بخشيدند.

شخصيت پر بركت حضرت زهرا (س) بررسي پيرامون زندگي حضرت زهرا (س) و تحليل شخصيت اين بزرگوار به ما نشان مي دهد كه نقش مادري و نقش بانوان در خانواده و جامعه بسيار با اهميت است لذا گراميداشت روز ميلاد اين بانوي بزرگوار در واقع تلاشي در جهت افزايش آگاهيهاي جامعه نسبت به نقش هاي مؤثر و پوياي زنان در خانواده و جامعه در راستاي تكريم مقام زن و مادر است.

 

تاریخ:
1394/01/25
تعداد بازدید:
114
منبع:
Powered by DorsaPortal