قريشي در واحد اصفهان تأكيد كرد: ضرورت ارتقاء فعاليت تشكلهاي دانشجويي با توجه به بيانات مقام معظم رهبري
روابط عمومي و اطلاع رساني: تشكل ها علاوه بر برگزاري به موقع انتخابات تشكيلاتي اعضاي شوراي مركزي، فعاليت هاي سياسي و فرهنگي خود را با توجه به بيانات مقام معظم رهبري و در چهارچوب قانون اساسي كشور و مصوبات شوراي انقلاب فرهنگي ارتقاء داده و از تفرقه و كم كاري در حوزه ي فعاليت خود بكاهند.

 

قريشي در واحد اصفهان تأكيد كرد:

ضرورت ارتقاء فعاليت تشكلهاي دانشجويي با توجه به بيانات مقام معظم رهبري

روابط عمومي و اطلاع رساني: تشكل ها علاوه بر برگزاري به موقع انتخابات تشكيلاتي اعضاي شوراي مركزي، فعاليت هاي سياسي و فرهنگي خود را با توجه به بيانات مقام معظم رهبري و در چهارچوب قانون اساسي كشور و مصوبات شوراي انقلاب فرهنگي ارتقاء داده و از تفرقه و كم كاري در حوزه ي فعاليت خود بكاهند.

معاون اجرايي دبيرخانه ي تشكل هاي اسلامي سياسي دانشگاه آزاد اسلامي كه در جمع دبيران تشكل هاي سياسي اسلامي واحدهاي دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان، در واحد اصفهان(خوراسگان) سخن مي گفت، ضمن تبيين نقش و جايگاه استان اصفهان در عرصه ي سياسي و فرهنگي كشور و همچنين وجود تشكل هاي سياسي فرهنگي پر قدرت و پر صلابت در اين استان، اظهار كرد: جنبش دانشجويي بايست با حفظ نشاط و شادابي خود فعاليت هاي خود را با توجه به بيانات مقام معظم رهبري و در چهارچوب قانون اساسي كشور و مصوبات شوراي انقلاب فرهنگي گسترش دهند.

سيد محمدتقي قريشي خطاب به دبيران تشكل هاي سياسي فعال استان اصفهان گفت: دبيرخانه ي تشكل هاي اسلامي سياسي به دور از هرگونه سوگيري و تأثيرپذيري از احزاب و خطوط سياسي بيرون از دانشگاه، از فعاليت تمامي تشكلهاي سياسي دانشجويي فعال دانشگاه آزاد اسلامي در واحدهاي سراسر كشور در جهت پويايي هرچه بيشتر جنبش دانشجويي در عرصه هاي سياسي و فرهنگي حمايت مادي و معنوي مي كند.

قريشي با اشاره به نقش بي بديل حجت الاسلام هاشمي رفسنجاني در تاسيس و توسعه ي دانشگاه آزاد اسلامي افزود: ايشان توجه بسيار ويژه اي به نقش جنبش دانشجويي در عرصه ي فعاليتهاي سياسي كشور دارد و همواره حمايت خود را از جنبش دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي اعلام داشته است.

در اين جلسه دبيران تشكل هاي سياسي اسلامي واحدهاي دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان هر كدام بطور جداگانه ضمن ارائه گزارشي از فعاليت هاي سياسي و فرهنگي تشكل متبوع خود، به تحليل فضاي موجود در عرصه فعاليت هاي سياسي در استان پرداخته، مشكلات موجود در بستر فعاليت هاي سياسي در استان و دانشگاه آزاد اسلامي را تشريح كردند.

اين نشست صميمانه با ميزباني احمدعلي فروغي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) و همزمان با انتخابات تشكل سياسي دانشجويي الغدير بزرگترين تشكل سياسي دانشجويي دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان و با حضور قريشي معاون اجرايي دبيرخانه ي تشكل هاي اسلامي سياسي دانشگاه آزاد اسلامي در واحد اصفهان(خوراسگان) به منظور نظارت بر انتخابات، برگزار گرديد.

شايان گفتن است در انتخابات شوراي مركزي تشكل سياسي دانشجويي الغدير، سعيد شريفي با كسب بيشترين رأي به عنوان دبير و نامبردگان زير هر كدام در جايگاه اعضاي شوراي مركزي منصوب شدند؛ شايان فلفليان(قائم مقام)، محمد وطن خواه(معاون سياسي)، احسان رضايت(معاون مالي)، محسن اسماعيلي(معاون تشكيلات)، شيما كاظمي(معاون نشريات)، مينا نيكبخت(معاون فرهنگي و كانونها).

 

تاریخ:
1393/12/19
تعداد بازدید:
300
منبع:
Powered by DorsaPortal