برادر شهيد طهراني مقدم در واحد اصفهان: اخلاص مهمترين ركن شخصيت جهادي شهيد طهراني مقدم بود
روابط عمومي و اطلاع رساني: دكتر محمد طهراني مقدم: « اخلاص » مهمترين ركن شخصيت شهيد حسن طهراني مقدم بعنوان يك مدير جهادي موفق، بود.

 

برادر شهيد طهراني مقدم در واحد اصفهان:

اخلاص مهمترين ركن شخصيت جهادي شهيد طهراني مقدم بود

روابط عمومي و اطلاع رساني: دكتر محمد طهراني مقدم: « اخلاص » مهمترين ركن شخصيت شهيد حسن طهراني مقدم بعنوان يك مدير جهادي موفق، بود.

برادر شهيد حسن طهراني مقدم كه ميهمان ويژه همايش «مديريت جهادي از تئوري تا عمل» در دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) سخن مي گفت، افزود: پس از شهادت شهيد طهراني مقدم، رهبر معظم انقلاب كه براي ديدن خانواده وي رفته بودند، خطاب به پسر شهيد فرمودند: پدر تو يك مدير طبيعي بود با مديريت جهادي موفق شده بود صدها استاد دانشگاه، دكتر و مهندس را مديريت كنند.

طهراني مقدم گفت: شهيد حسن طهراني مقدم هميشه با وضو بود، او هميشه به نماز اول وقت، اهتمام داشت، نماز جمعه و زيارت عاشورا را ترك نمي كرد، از مستمندان دستگيري مي كرد و در اين ديداري كه رهبر معظم انقلاب تشريف آورده بودند، خطاب به خانواده ايشان فرمودند: او سراپا اخلاص بود و در مسؤوليت ها گمنام بود.

وي با اشاره به خاطره اي از دوران دفاع مقدس گفت: ليبيايي‌ها در دوران جنگ در قضيه همكاري موشكي كارشكني كردند ليبيايي‌ها ايرادات زيادي روي قطعات گذاشته بودند و شهيد طهراني مقدم با سفر به مشهد مقدس، به امام رضا(ع)، متوسل شدند و با اين توسل مشكل را حل كرد و بعد از رفع مشكل، اول دعاي توسل خواند و بعد از دعا به زبان فارسي با خدا صحبت كرد و گفت: «خدايا ما نمي‌خواهيم مردم عراق را بكشيم، ما مي‌خواهيم نظاميان را از بين ببريم كه هم ما و هم عراقي‌ها را مي‌كشند. خدايا اين موشك را باشگاه افسران بزن». موشك شليك شد و همه پاي راديو نشستيم. پس از چند دقيقه راديو اعلام كرد يك موشك باشگاه افسران بغداد را منهدم كرده و تعداد زيادي از افراد حاضر در آن كشته شده‌اند.


در ادامه اين همايش دكتر بنيانيان، رئيس كميسيون فرهنگي و اجتماعي شوراي عالي انقلاب فرهنگي سخنران ديگر اين همايش بود و به نقش فرهنگ و نخبگان در تقويت مديريت جهادي اشاره كرد و افزود : مديرت جهادي يعني آرمان ها را فراموش نكردن آرمان ها و براي اجراي مديريت جهادي در كل جامعه لازم است برخي از عادات را حذف كرد و فرهنگ سازي بايد هماهنگ با محيط اسلامي جامعه باشد.

بنيانيان با ارائه اسلايدي به آسيب هاي فرهنگي جامعه در دو بخش آگاهانه و ناآگانه اشاره كرد و بر ضرورت حركت جهادي براي حل اين مشكلات تأكيد كرد.

تاریخ:
1393/12/06
تعداد بازدید:
178
منبع:
Powered by DorsaPortal