دكتر نجفي خبر داد: درخشش واحد اصفهان(خوراسگان) در فعاليت هاي هفته پژوهش و فناوري
روابط عمومي و اطلاع رساني؛ پيام نجفي معاون پژوهش و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) از درخشش اين واحد دانشگاهي در فعاليت ها و برنامه هاي هفته پژوهش خبر داد.

روابط عمومي و اطلاع رساني؛ پيام نجفي معاون پژوهش و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) از درخشش اين واحد دانشگاهي در فعاليت ها و برنامه هاي هفته پژوهش خبر داد.

انتخاب 4 نفر از استادان واحد اصفهان(خوراسگان) بعنوان پژوهشگر برتر استان اصفهان

نجفي گفت: در جشنواره پژوهش و فناوري استان اصفهان كه به همت استانداري اصفهان و با همكاري دانشگاههاي دولتي و غيردولتي در استان اصفهان برگزار شد بر اساس آئين نامه وزارت علوم، تحقيقات و فناوري، پژوهشگران نمونه در گروههاي مختلف علوم انساني، پزشكي، كشاورزي، فني ـ مهندسي، علوم پايه و هنر مشخص گرديدند.

معاون پژوهش و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) افزود: در اين رابطه باز هم واحد اصفهان(خوراسگان) با موفقيت چشمگيري روبرو شد و موفق شد چهار جايگاه برتري را به خود اختصاص دهد؛ در گروه كشاورزي دكتر مهرداد جعفرپور، در گروه پزشكي دكتر آرزو طهمورث پور، در گروه هنر خانم مهندس ليلا پهلوان زاده و در گروه علوم انساني دكتر اصغر آقائي از جمله پژوهشگران برتر استان اصفهان معرفي شدند.

حضور موثر دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) در نمايشگاه هفته پژوهش استان اصفهان

نجفي ابراز كرد: دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) همچون سالهاي گذشته حضور موثر و فعالي در نمايشگاه هفته پژوهش استان اصفهان داشت.

معاون پژوهش و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) افزود: در اين نمايشگاه دانشجويان فعال از پژوهشكده دانشجويي و انجمن هاي علمي به صورت بسيار پر شور حضور داشتند و در اين نمايشگاه دانشگاه در غرفه اي به وسعت 50 متر مربع دستاوردهاي خود در حوزه هاي مختلف پژوهشي را ارائه داد. از جمله؛ طرح درمان زخم ديابت با استفاده از لاروهاي مگس، طرح بتن سبك و مقاوم، طرح سازه هاي مقاوم و طرح هاي مربوط به مطالعات آب، طرحهاي مربوط به توليد طيور و گلهاي زينتي، دندانپزشكي، پرستاري كه به صورت چشمگيري نمود داشت.همچنين از دائره المعارف كارخانه هاي اصفهان با ديدگاه معماري كه با هزينه اي بيش از سه ميليارد ريال به صورت مشاركتي به مرحله چاپ رسيده است رونمايي شد و اين دائره المعارف به همت خانم مهندس پهلوان زاده تدوين و تاليف شده است.

تاریخ:
1393/10/03
تعداد بازدید:
474
منبع:
Powered by DorsaPortal