همزمان با ميلاد امام علي بي موسي الرضا(ع) صورت گرفت: آئين گشايش مكان جديد شركت تعاوني مصرف كاركنان واحد اصفهان
آئين گشايش مكان جديد شركت تعاوني مصرف كاركنان دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) همزمان با ميلاد امام علي بي موسي الرضا(ع) با حضور دكتر فروغي رياست و جمعي از معاونين، مديران و كاركنان دانشگاه برگزار شد.

آئين گشايش مكان جديد شركت تعاوني مصرف كاركنان دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) همزمان با ميلاد امام علي بي موسي الرضا(ع) با حضور دكتر فروغي رياست و جمعي از معاونين، مديران و كاركنان دانشگاه برگزار شد.

در اين مراسم فروغي با ابراز خرسندي و قدرداني از خدمات شركت تعاوني مصرف كاركنان واحد اصفهان، توجه به رفاه استادان، كارمندان و دانشجويان را از مهمترين اهداف شركت تعاوني مصرف دانسته و از هيأت مديره و دست اندركاران آن سپاسگزاري كرد.

فروغي با بيان اينكه موضوع سلامت مواد غذايي بسيار مهم است افزود: همان گونه كه تاكنون هم بوده، شركت تعاوني مصرف بايد تأمين مايحتاج كاركنان دانشگاه، بويژه مواد غذايي سالم، با كيفيت و با قيمت مناسب را پيگيري و با اعمال مديريت صحيح در اختيار مصرف كننده قرار دهد.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) در پاسخ به پيشنهاد رئيس هيأت مديره تعاوني مصرف براي راه اندازي خط پاستوريزاسيون و بسته بندي شير سالم و تازه، اين اقدام را با توجه به توليد شير مرغوب در گاوداري مزرعه دانشگاه، اقدامي مطلوب ارزيابي و قول مساعد داد با گروه صنايع غذايي دانشگاه آن را مطرح نمايند.

در ابتداي اين مراسم محمود مالكي رئيس هيأت مديره شركت تعاوني مصرف كاركنان دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان (خوراسگان) ضمن تبريك ولادت امام رضا(ع)، با اشاره به اينكه شركت تعاوني مصرف كاركنان در سال 1374 با همت دكتر فروغي و با 260 سهم به ثبت رسيد اظهار كرد: شركت تعاوني مصرف برنامه هاي زيادي را براي ارتقاء سطح خدمات خود براي استادان و كاركنان پيش بيني نموده است كه اولين گام احداث ساختمان جديد تعاوني در 6 طبقه در زمين جنبي دانشگاه و با امكان دسترسي ساكنين منطقه و عرضه خدمات خود بصورت عمومي است.

مالكي گفت: در طراحي نقشه ساختمان جديد كه با حمايت هاي مجدانه معاونين عمراني و اداري و مالي دانشگاه مراحل تخصيص بودجه و اخذ پروانه خود را طي مي كند، كليه امكانات يك فروشگاه امروزي پيش بيني شده و پيشنهاد احداث خط پاستورزاسيون و بسته بندي شير تازه و سالم و در آينده ديگر مشتقات لبني در هيئت مديره به تصويب رسيده كه اميدواريم با حمايت رياست دانشگاه بتوانيم اين خدمات را به همكاران ارائه دهيم.
 
 
تاریخ:
1393/06/22
تعداد بازدید:
412
منبع:
Powered by DorsaPortal