فروغي اعلام كرد: ارتقاء كيفيت و افزايش اعتبار دانشگاهي از نتايج قطعي تجميع است
تجميع واحد هاي علوم تحقيقات در واحدهاي مراكز استان ها علاوه بر ارتقاءكيفيت در بخش آموزش و پژوهش و بهره وري سازماني اعتبار دانشگاه آزاد اسلامي را به عنوان بزرگترين دانشگاه حضوري كشور و جهان افزايش خواهد داد.

 

فروغي اعلام كرد:

ارتقاء كيفيت و افزايش اعتبار دانشگاهي از نتايج قطعي تجميع است

تجميع واحد هاي علوم تحقيقات در واحدهاي مراكز استان ها علاوه بر ارتقاءكيفيت در بخش آموزش و پژوهش و بهره وري سازماني اعتبار دانشگاه آزاد اسلامي را به عنوان بزرگترين دانشگاه حضوري كشور و جهان افزايش خواهد داد.

احمدعلي فروغي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان با بيان اين مطلب افزود: واحد علوم وتحقيقات اصفهان از بدو تاسيس با مشكلات زيادي مواجه بود؛ نداشتن ساختمان و كلاس درس، پراكندگي در اماكن استيجاري، نداشتن كتابخانه و آزمايشگاه، محروميت از سالن هاي اينترنت كه لازمه آموزش هاي تحصيلات تكميلي است، از مهم ترين اين مشكلات بود كه امروز با تجميع صورت گرفته نه تنها مشكلات رفع شده بلكه باعث رضايتمندي دانشجويان شده است.

دبير هيئت امناي دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان گفت: با اين تجميع دانشجويان علوم و تحقيقات از همه امكانات آموزشي آموزشي و پژوهشي بهره مند مي گردند و با اعمال نظارت بيشتر بر سر فصل دروس، پايان نامه ها، پروژه ها و طرح هاي تحقيقاتي كيفيت تحصيلي اين عزيزان افزايش خواهد يافت.

فروغي اظهار كرد: واحد اصفهان پيش از ادغام 22 رشته دكتري 61 رشته كارشناسي ارشد و 38رشته كارشناسي و در مجموع 118 رشته تحصيلي داشت كه امروز با تجميع انجام شده رشته هاي اين واحد در بخش تحصيلات تكميلي به 33 رشته دكتري، 69 رشته كارشناسي ارشد و در مجموع با احتساب رشته هاي كارشناسي ارشد به 140 رشته افزايش يافته است.

وي افزود: با تجميع انجام شده و با تحقق شرايط مندرج در بخشنامه بزودي درجه واحد اصفهان به جامع مستقل ارتقاء خواهد يافت و تعداد ده دانشكده كنوني با برنامه ريزي صورت گرفته به 15 دانشكده ارتقاء خواهد يافت.

فروغي عنوان كرد: با تمهيدات صورت گرفته دفتري با عنوان رسيدگي به امور دانشجويان علوم و تحقيقات در اين واحد تاسيس شده و تعدادي از اعضاي هيئت علمي،مديران و كارشناسان مجرب برنامه ريزي هاي لازم را به منظور انتخاب واحد، بهره مندي از خدمات و امور رفاه دانشجويي و امور پژوهشي اين عزيزان انجام داده اند و آمادگي لازم براي آغاز سال تحصيلي جديد را فراهم نموده اند.

 

تاریخ:
1393/06/18
تعداد بازدید:
403
منبع:
Powered by DorsaPortal