در آستانه ميلاد امام رضا(ع) برگزار شد: گراميداشت هفته دولت و روز كارمند در واحد اصفهان
در آستانه ميلاد پر نور حضرت ثامن الحجج امام رضا عليه السلام با حضور كارمندان دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان مراسم گراميداشت هفته دولت و تجليل از كارمندان خدوم اين واحد دانشگاهي برگزار گرديد.

در آستانه ميلاد پر نور حضرت ثامن الحجج امام رضا عليه السلام با حضور كامندان دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان مراسم گراميداشت هفته دولت و تجليل از كارمندان خدوم اين واحد دانشگاهي برگزار گرديد.

احمد علي فروغي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) با ارائه سخناني ضمن ارائه گزارشي از سفر رسمي خود به جمهوري اوگاندا و تبيين افق هاي سرمايه گذاري واحد اصفهان در آن كشور، روز كارمند را به كاركنان اين واحد تبريك گفت وي حفظ نظم اداري و انضباط سازماني را مهمترين رمز موفقيت كار گروهي و سازماني دانست و داشتن صبر و تحمل و شكيبايي در مواجهه با ارباب رجوع و بويژه دانشجويان را ضرورت تداوم خدمت رساني ارزيابي كرد.

در اين مراسم كه با مديحه سرايي بمناسبت ميلاد امام هشتم(ع) همراه بود، از بازيكنان و تيم هاي اول تا سوم مسابقات فوتسال كاركنان تجليل شد و در پايان به قيد قرعه شانزده نفره از كاركنان مفتخر به دريافت كمك هزينه سفر مشهد مقدس شدند.

در ابتداي اين مراسم مديركل امور اداري واحد با ارائه گزارشي به تشريح عملكرد اداري واحد اصفهان در يك سال گذشته پرداخت.


تاریخ:
1393/06/15
تعداد بازدید:
334
منبع:
Powered by DorsaPortal