با حضور قلي زاده صورت گرفت: معارفه رئيس شوراي سياستگذاري سازمان سما در استان اصفهان
با حضور قلي زاده معاون دانشگاه آزاد اسلامي و رئيس سازمان سما و جمعي از رؤساي واحدهاي دانشگاهي استان و مديركل آموزش و پرورش و ديگر مسؤولين استاني، مراسم معارفه محمد صافي دستجردي به عنوان رئيس شوراي سياستگذاري سازمان سما در استان اصفهان برگزار شد.

 

با حضور قلي زاده صورت گرفت:

معارفه رئيس شوراي سياستگذاري سازمان سما در استان اصفهان

با حضور قلي زاده معاون دانشگاه آزاد اسلامي و رئيس سازمان سما و جمعي از رؤساي واحدهاي دانشگاهي استان و مديركل آموزش و پرورش و ديگر مسؤولين استاني، مراسم معارفه محمد صافي دستجردي به عنوان رئيس شوراي سياستگذاري سازمان سما در استان اصفهان برگزار شد.
 
در اين برنامه كه در سالن همايشهاي بين المللي اميركبير دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) و با حضور بيش از 300 تن از مدعوين برگزار شد، بهمن پور معاون واحد و رئيس مركز آموزشي و فرهنگي سما اصفهان(خوراسگان) ضمن خير مقدم و ارائه گزارشي درباره فعاليتهاي سما اصفهان، گفت: تشكيل شوراي سياستگذاري سما در استان ها از اقدامات مدبرانه دانشگاه است كه ان شاء الله منشأ بركاتي براي آينده فعاليت هاي سما خواهد شد.
فروغي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) سخنران بعدي اين مراسم، با اشاره به اين كه نظام آموزشي ما تا رسيدن به كيفيت مطلوب راهي طولاني در پيش دارد، اظهار كرد: نيل به اين هدف نهادينه كردن اصل تفكر در دانش آموزان و دانشجويان است و اين نياز از طريق ايجاد كارگاههاي آموزشي و ارزيابي و پايش مستمر فعاليت ها قابل دستيابي است.

فروغي روز 27 خرداد امسال را روزي خاطره انگيز در تاريخ دانشگاه دانست و افزود: شروع امروز با حضور انديشمند بزرگ پروفسور سميعي و جمعي از مسئولان بلند پايه و مهمانان داخلي و خارجي در دانشگاه اتفاق افتاد و پايان آن با معرفي رئيس شوراي سياستگذاري سما به انجام رسيد.


در اين مراسم قلي زاده معاون دانشگاه آزاد اسلامي و رئيس سازمان سما در ادامه ي اين مراسم با تقدير از تلاش هاي فروغي ابري در مجموعه دانشگاهي واحد اصفهان(خوراسگان) و همكاران سمايي ايشان، خاطر نشان كرد: نيروي پيش برنده ي دانشگاه آزاد اسلامي عشق، باور، برنامه ريزي، هدف گذاري دقيق و مهارت ارتباطات مي باشد.

وي با اشاره به وجود شفافيت در كارها، دخالت ندادن سلايق شخصي، سرعت عمل در امور، تبديل دانش به فناوري و ثروت و گسترش فناوري اطلاعات و توجه جدي به پژوهش محوري بعنوان اصول راهبردي سازمان سما افزود: توسعه فرهنگي زيربناي فعاليتهاي سازمان سما است و اين سازمان توانايي دارد در اين زمينه نقش شايسته ي خود را ايفا كند.

رئيس سازمان سما توسعه ي ورزش در مدارس، جذب نخبگان، افزايش رفاه كاركنان و دانشجويان و همچنين افزايش حقوق اعضاي هيأت علمي را از سياست هاي اصلي سازمان برشمرد و تأكيد كرد: تدبير هوشمندانه و آينده نگر هاشمي رفسنجاني و حمايت هاي بي دريغ و ارزنده امام راحل(ره) و مقام معظم رهبري سبب اعتلاي اين مجموعه ي عظيم دانشگاهي شده است.

صافي دستجردي رئيس شوراي سياستگذاري سازمان سما نيز در اين مراسم ضمن تشكر از حسن اعتماد جامعه ي تعليم و تربيت به وي ابراز اميدواري كرد با استفاده از ظرفيت نيروهاي توانمند اين استان بتوان به موفقيت هاي ارزنده اي دست يافت.

وي افزود: گام نخست در تحقق اهداف عاليه سما، رفع مشكلات معيشتي و اقتصادي كاركنان سما و رساندن آن در سطح متناسب و هماهنگ با ديگر بخش هاي دانشگاه است كه تحقق آن همكاري بي دريغ مسئولان و تلاش مجموعه ي دانشگاه آزاد اسلامي با مراكز سما را مي طلبد.

قائدي ها مديركل آموزش و پرورش استان آخرين سخنران اين مراسم بود وي با بيان اينكه مشاركت وسيع و همه جانبه بخش غيردولتي در تعليم و تربيت، از راهبردهاي اصلي آموزش و پرورش است و بدون آن حركت نظام تعليم و تربيت كند و ناقص خواهد بود گفت: گستردش جغرافيايي دانشگاه آزاد اسلامي در سطح كشور و ظرفيت هاي علمي و فرهنگي قابل توجه اين مركز بزرگ علمي دانشگاهي ايجاب مي كند تا با گسترش آموزشكده ها و مدارس سما و كيفيت بخشي به فعاليت هاي آموزشي، پرورشي و پژوهشي آن دانش آموزان و دانشجوياني در حد انتظارات دانشگاه در اين مراكز تربيت شود.

وي با تأكيد بر ضرورت تعامل بين نهادهاي مختلف فرهنگي به ويژه آموزش و پرورش و دانشگاه براي رشد فعاليت هاي فرهنگي و آموزشي آمادگي خود را براي تحقق همكاري هاي دو جانبه بين آموزش و پرورش و دانشگاه آزاد اسلامي اعلام كرد.

گفتني است رئيس سازمان سما و هيأت همراه در حاشيه اين مراسم، از زمين 6 هكتاري اختصاص يافته براي احداث مجموعه ي فرهنگي آموزشي سما اصفهان ـ كه در جوار دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) قرار دارد ـ بازديد كردند.

 

تاریخ:
1393/03/28
تعداد بازدید:
452
منبع:
Powered by DorsaPortal