با حضور خانواده ها برگزار شد: همايش بزرگ تجليل از دانشجويان بسيجي نمونه واحد اصفهان
همايش بزرگ تجليل از دانشجويان بسيجي نمونه دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) مصادف با ايام ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و با حضور خانواده هاي ايشان برگزار گرديد.

همايش بزرگ تجليل از دانشجويان بسيجي نمونه دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) مصادف با ايام ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و با حضور خانواده هاي ايشان برگزار گرديد.

در اين مراسم كه با حضور مسئول ناحيه بسيج دانشجويي استان، فرمانده ناحيه مقاومت بسيج امام صادق(ع)، نماينده ولي فقيه در ناحيه بسيج دانشجويي و مسئول مركز گزينش و جذب سپاه صاحب الزمان(عج)، تعدادي از اعضاي شوراي اسلامي اصفهان، معاونت فرهنگي، مديركل آموزش، مديركل پژوهش و مدير طرح و برنامه و بودجه دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) و جمعي ديگر از مسئولين سپاه و دانشگاه و با حضور ويژه دو تن از مسلماناني كه بتازگي به دين اسلام تشرف يافته اند از كشورهاي مكزيك و پرو در سالن همايش هاي بين المللي امير كبير برگزار شد.

در اين مراسم، 225 نفر بسيجي نمونه شامل جهادگران حاضر در اردوي جهادي نوروز 93 ، اعضاي شوراي حوزه و شوراي پايگاه ها، بسيجيان مبتكر و مخترع، پژوهشگران بسيجي و مسئولين غرفه ها در نهمين نمايشگاه بين المللي دستاوردهاي پژوهشي تقدير به عمل آمد.

مسعود زارعان مسئول حوزه بسيج دانشجويي شهيد چمران دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) در ابتدا ضمن خير مقدم به حاضرين و تبريك به مناسبت ايام ولادت حضرت زهرا(س) و روز زن، در سخناني با تبيين مواضع بسيج دانشجويي و اهداف پيش روي آن، راهكارهاي تحقق «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي» در عرصه ي علم و دانشگاه را توضيح داد.

در ادامه، رضا اسماعيلي معاون فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) و رضايي مسؤول ناحيه بسيج دانشجويي استان به ترتيب سخناني را درباره مسائل پژوهشي و جهادي ايراد نمودند.

در انتهاي مراسم از بسيجيان نمونه تجليل و شركت كنندگان نماز مغرب و عشاء را به جماعت در مسجد دانشگاه اقامه نمودند.
 
 
 
تاریخ:
1393/02/09
تعداد بازدید:
418
منبع:
Powered by DorsaPortal