با حضور نصيرزاده برگزار شد: دوازدهمين گردهمايي دانشجويان شاهد و ايثاگر واحد اصفهان
دوازدهمين گردهمايي دانشجويان شاهد و ايثاگر دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان (خوراسگان) با حضور نصيرزاده، مشاور رياست و مديركل امور شاهد و ايثارگران دانشگاه آزاد اسلامي و با شركت 700 دانشجو، 45 كارمند و 20 استاد نمونه و برگزار شد.

 

دوازدهمين گردهمايي دانشجويان شاهد و ايثاگر دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان (خوراسگان) با حضور نصيرزاده، مشاور رياست و مديركل امور شاهد و ايثارگران دانشگاه آزاد اسلامي و با شركت 700 دانشجو، 45 كارمند و 20 استاد نمونه و برگزار شد.

در اين مراسم با شكوه ابتدا فروغي، رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان (خوراسگان) ضمن عرض خير مقدم به حضار، به تبيين جايگاه رفيع شهادت و تاكيد بر لزوم ارئه خدمات به فرزندان معظم شهدا و ايثارگران خصوصاً در بُعد آموزش پرداخت.

دبير هيأت امناي دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان گفت: رسيدگي به امور فرهنگي دانشجويان شاهد و ايثارگر، جدّيت و تلاش در عرصه علم آموزي اين عزيزان را، تكليف و اداي دين به شهدا و ايثارگران برشمرد.

در ادامه برنامه، رجايي رييس سازمان بنياد شهيد و امور ايثارگران استان اصفهان ضمن تشريح برخي از خدمات انجام شده توسط بنياد شهيد و اعلام آمادگي كامل در زمينه رفع مشكلات آموزشي و تحصيلي عزيزان شاهد و ايثارگر از همكاريهاي دلسوزانه مسئولين دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان (خوراسگان) خصوصاً رياست واحد اصفهان(خوراسگان) قدرداني نمود.

در اين مراسم نصيرزاده، مشاور رياست و مديركل امور شاهد و ايثارگران دانشگاه آزاد اسلامي، برگزاري اين مراسم و همچنين همكاري صميمانه مسئولين دانشگاه و سازمان بنياد شهيد و امور ايثارگران در برقراري ارتباط مستقيم و تلاش مجدانه در امر تحصيل دانشجويان شاهد و ايثارگر را مورد قدرداني قرار داد و گفت: پيروزي انقلاب اسلامي مرهون لبيك شهدا و ايثارگران به حضرت امام خميني(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامي بوده است.

مشاور رياست و مديركل امور شاهد و ايثارگران دانشگاه آزاد اسلامي ضمن ارائه گزارشي از خدمات اداره كل امور شاهد و ايثارگران دانشگاه، خطاب به دانشجويان شاهد و ايثارگر گفت: شما از نسل كساني هستيد كه براي حفظ نظام اسلامي پاي ارزشهاي خود ايستاده اند.

وي با تبيين اهداف آينده اداره كل امور شاهد و ايثارگران، اظهار نمود: راه اندازي كانون هاي علمي، فرهنگي و پژوهشي توسط دانشجويان شاهد و ايثارگر، از اهداف آتي اداره كل امور شاهد و ايثارگران مي باشد.

در پايان اين مراسم از دانشجويان برتر شاهد و ايثارگر كه درعرصه تحصيلي موفق به كسب رتبه برتر شده اند، با اهداء جوايز و لوح تقدير قدرداني و در انتها، جلسه بصورت پرسش و پاسخ و به صورت تريبون آزاد بين دانشجويان و هيات رئيسه دانشگاه و بنياد شهيد ادامه يافت كه دانشجويان به بيان نقطه نظرات و سئوالات خود در امور مختلف آموزشي، دانشجويي و فرهنگي پرداختند.

تاریخ:
1392/12/27
تعداد بازدید:
265
منبع:
Powered by DorsaPortal