همزمان با هفته پژوهش صورت گرفت: نخستين جلسه هماهنگي اولين سمپوزيوم بين المللي گردشگري ورزشي در واحد اصفهان
نخستين جلسه هماهنگي كميته اجرايي اولين سمپوزيوم بين المللي گردشگري ورزشي، با حضور نمايندگان استانداري، شهرداري، فرماندهي انتظامي، مسؤول كميته امور استانهاي گردشگري ورزشي كشور و ديگر مسؤولين استاني، در دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، نخستين جلسه هماهنگي كميته اجرايي اولين سمپوزيوم بين المللي گردشگري ورزشي، با حضور نمايندگان استانداري، شهرداري، فرماندهي انتظامي، مسؤول كميته امور استانهاي گردشگري ورزشي كشور و ديگر مسؤولين استاني، در دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) برگزار شد.

در اين جلسه پس از تلاوت آياتي از كلام ا... مجيد، ابتدا فروغي ابري رياست دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان)، ضمن خير مقدم به حاضرين، به تبيين اهميت سرمايه گذاري در بخش ورزش و تأمين سلامت جامعه پرداخت و توسعه كشور در تمام زمينه ها اعم از اقتصادي، سرمايه گذاري، كشاورزي و تربيت نيروي توانمند و كارآمد انساني را، منوط به تأمين و تضمين سلامت جامعه دانست و ورزش را در اين زمينه محوري ترين اقدام ضروري برشمردند.

ايشان با ابراز خرسندي از ابتكار و خلاقيت برپايي سمپوزيوم گردشگري ورزشي، اين اقدام را امري مبتكرانه، زيبا و در عين حال با اهميت قلمداد نمود و از مسؤولين برگزاري اين سمپوزيوم خواست در راه توسعه و برگزاري اين همايش از هر عاملي كه مأيوس كننده، دلسرد كننده باشد نهراسيد زيرا انجام كارهاي بزرگ هميشه با موانع بزرگ همراه بوده اما پيروزي از آن كسي است كه با اميد و نشاط و پشتكار، به مسير خود ادامه دهد و برگزاري چنين رويداد مهمي نيز طبيعتاً با اينگونه موانع ممكن است روبرو شود.

در اين جلسه دانيال معادي دبير اجرايي سمپوزيوم با ارائه توضيحاتي درباره سمپوزيوم، از حاميان اين همايش بويژه استانداري و شهرداري اصفهان درخواست نمود با توجه به زمان باقي مانده تا برگزاري سمپوزيوم، همكاري هاي خود را بويژه در بخش حمايت هاي مالي توسعه دهند.

در ادامه جمالي نژاد معاونت هماهنگي مناطق و سازمان هاي شهرداري اصفهان با اظهار مسرت از برگزاري چنين رويداد مهمي در شهر اصفهان و با محوريت دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان)، آمادگي شهرداري اصفهان را بصورت همه جانبه براي اين اتفاق مهم اعلام داشت.

جمالي نژاد توضيح داد با توجه به زمان كم باقيمانده تا روز برگزاري سمپوزيوم و با اين هدف كه اين رويداد بين المللي مهم نياز به زمان بيشتري براي تبليغات و توسعه خبري در مجامع داخلي و خارجي دارد و با هدف باشكوه تر برگزار شدن اين برنامه، با توجه به حضور بيش از 400 ميهمان خارجي در ايام هفته اصفهان(3 تا 10 ارديبهشت) و نيز آمادگي كامل بخشهاي گردشگري و خدماتي شهر براي پذيرايي و اسكان و صرفه جويي حداقل 350 ميليون تومان در هزينه هاي برگزاري سمپوزيوم، پيشنهاد مشخص ما انتقال تاريخ برگزاري سمپوزيوم به اوايل ارديبهشت ماه و همزمان با هفته اصفهان و در عين حال همزماني با برگزاري مسابقات بين المللي پارالمپيك معلولين و جانبازان ميان شهر اصفهان و 14 خواهر خوانده آن مي باشد. ايشان همچنين خواهان انجام مصاحبه هاي خبري بيشتري از سوي برگزار كنندگان اين سمپوزيوم، بمنظور ايجاد فضاي خبري مناسب در سطح رسانه هاي داخلي و خارجي شدند.

در ادامه مجيد دانش مبرهن مسؤول كميته امور استانهاي گردشگري ورزشي كشور با تشكر از دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان)، از استانداري و شهرداري و سازمانهاي ديگر بدليل اهتمام جدي نسبت به سمپوزيوم و حمايتهاي هميشگي قدرداني نمود و اظهار داشت: تعويق تاريخ برگزاري سمپوزيوم را بعنوان يك پيشنهاد به مسؤولين در مركز منعكس خواهيم نمود و تصميم گيري با ايشان خواهد بود.

ديگر اعضاي اين جلسه نيز، نظرات و ديدگاههاي خود را در خصوص جزئيات سمپوزيوم ابراز نمودند و همگي موافقت كلي خود را با پيشنهاد تعويق تاريخ برگزاري سمپوزيوم، اعلام نمودند.

گفتني است اولين سمپوزيوم بين المللي گردشگري ورزشي كشور، به ميزباني واحد اصفهان(خوراسگان) و با مشاركت استانداري، شهرداري، سازمان ميراث فرهنگي و سازمان حفاظت محيط زيست كشور در اصفهان برگزار خواهد شد.


انتهاي پيام/ ع

تاریخ:
1392/09/27
تعداد بازدید:
167
منبع:
Powered by DorsaPortal