6 و 7 آذر ماه به ميزباني واحد اصفهان(خوراسگان) صورت مي گيرد: برگزاري همايش ملي پژوهش هاي كاربردي در ارتقاء سلامت
به گزارش روابط عمومي و اطلاع رساني دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان (خوراسگان) همايش ملي پژوهش هاي كاربردي در ارتقاء سلامت با همكاري دانشگاه ها، مراكز تحقيقاتي و سازمان هاي درماني و پزشكي كشور اجرايي در 10 محور علمي، در 6 و 7 آذر ماه در واحد اصفهان(خوراسگان) برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومي و اطلاع رساني دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان (خوراسگان) همايش ملي پژوهش هاي كاربردي در ارتقاء سلامت با همكاري دانشگاه ها، مراكز تحقيقاتي و سازمان هاي درماني و پزشكي كشور اجرايي در 10 محور علمي، در 6 و 7 آذر ماه در واحد اصفهان(خوراسگان) برگزار خواهد شد.

سيد علي ناجي دبير علمي همايش اظهار داشت: به منظور فراهم سازي بستر مناسب جهت ارائه آخرين دستاوردهاي علمي پژوهشي در زمينه پرستاري، مامايي و علوم پزشكي، دانشكده پرستاري و مامايي دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) بيست و يكيمن همايش خود را در سطح ملي با عنوان «همايش ملي پژوهشهاي كاربردي در ارتقاء سلامت» طي روزهاي ۶ و ۷ آذر ماه ۹۲ برگزار مي نمايد.

رئيس دانشكده پرستاري و مامايي دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان (خوراسگان) گفت: اهداف اين همايش؛ گسترش پژوهش هاي كاريردي در حوزه سلامت، ايجاد بسترهاي مناسب براي تبادل نظر ميان مراكز بهداشتي ـ درماني، محققين دانشگاهي و دانشجويان، دستيابي به راهكارهاي علمي، عملي براي سياستگزاري در تصميم گيري مناسب در حوزه سلامت و ترغيب دانشجويان و صاحب نظران به منظور انجام تحقيقات كاربردي مبتني بر شواهد مي باشند كه محققين در 10 محور؛ ۱- تحقيقات مبتني بر شواهد در علوم پزشكي۲- روشهاي كاربردي افزايش مشاركت مددجو در ارتقاء سلامت ۳. پژوهشهاي كاربردي در پيشگيري از بيماريهاي حاد و مزمن۴- ارتقاء سلامت زنان و كودكان با تاكيد بر پژوهشهاي كاربردي۵. پژوهشهاي جامع نگر در ارتقاء سلامت سالمندان ۶. كاربرد آموزش به مددجو و پرسنل بهداشتي در پيشگيري، درمان و مراقبت۷.پژوهشهاي مبتني بر تشخيصهاي پرستاري، مامايي و پزشكي ۸.شيوه هاي نوين درمان و مراقبت از مددجويان ۹.روشهاي بهبود كيفيت خدمات بهداشتي ـ درماني، مراقبتي و ۱۰. نقش اقتصاد در ارتقاء سلامت مقالات خود را به دبيرخانه اين همايش ارسال نموده اند.

ناجي با بيان اينكه اين همايش در مجموعه همايش هاي بين المللي اميركبير دانشگاه آزاد اسلامي واحد خوراسگان(اصفهان)، برگزار خواهد شد، افزود: اين همايش با حمايت و مشاركت سازمانها و مراكز متعدد پزشكي و درماني كشور مانند؛ انجمن پرستاري ايران، سازمان نظام پرستاري جمهوري اسلامي، جمعيت مامايي ايران، مركز تحقيقات مراقبتهاي پرستاري و مامايي، دانشكده پرستاري و مامايي دانشگاه اصفهان، مركز باروري و ناباروري اصفهان، انجمن علمي آموزش پزشكي ايران و ديگر نهادها برگزار خواهد شد.

دبير علمي همايش ملي پژوهش هاي كاربردي در ارتقاء سلامت خاطر نشان ساخت: در اين همايش ميهمانان ويژه اي از جمله معاون وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي و معاون قائم مقام پزشكي دانشگاه، حضور خواهند داشت و در حاشيه اين همايش دو روزه، نمايشگاه جانبي عرضه محصولات پزشكي با مشاركت شركتهاي دست اندركار اين حوزه، تدارك ديده شده و بويژه با توجه به اينكه اين رويداد علمي در شهر زيبا و تاريخي اصفهان اتفاق مي افتد، با هماهنگي 8 هتل از هتل هاي مشهور اصفهان، شرايط و تسهيلات ويژه اي با تخفيف ويژه براي شركت كنندگان در همايش فراهم شده است.

ناجي اظهار اميدواري كرد با اتكاء به خداوند متعال و همكاري محققين و پژوهشگران، همايشي غني از محتواي علمي و برخوردار از دستاوردهاي شايسته براي ايران عزيز اسلامي برگزار شود و افزود: محققان و دانشجويان عزيز جهت كسب اطلاعات بيشتر مي توانند به سايت اينترنتي همايش به نشاني: http:// arhp.khuisf.ac مراجعه كنند.


انتهاي پيام/ ع

 

تاریخ:
1392/09/04
تعداد بازدید:
351
منبع:
Powered by DorsaPortal