شهردار اصفهان در دیدار با هیأت رئیسه واحد اصفهان:
خدمات علمی واحد اصفهان در تربیت نیروهای متخصص و انجام پروژه های تحقیقاتی زبانزد است.

شهردار اصفهان در دیدار با هیأت رئیسه واحد اصفهان:

خدمات علمی واحد اصفهان در تربیت نیروهای متخصص و انجام پروژه های تحقیقاتی زبانزد است    
  شهردار اصفهان گفت: تلاش ها و زحمات برجسته فروغی ابری هم در تأسیس و هم در کسب موفقیت های دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان، الگویی برای جامعه دانشگاهی کشور است.

    شهردار اصفهان که در دیدار هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان با وی سخن می گفت، با بیان این مطلب، افزود: خدمات علمی واحد اصفهان درتربیت نیروهای متخصص مورد نیاز جامعه و انجام پروژه های تحقیقاتی برجسته، زبانزد است .

     سقائیان نژاد اظهار داشت، قابلیت های علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان، بویژه حضور اساتید برجسته معماری این دانشگاه بهترین فرصت را برای ایجاد و تأسیس رشته های مورد نیاز شهرداری های استان، در گرایشات معماری و شهرسازی تا مقاطع بالای تحصیلات تکمیلی، فراهم ساخته است.

     شهردار اصفهان خاطر نشان ساخت: مقدمات تدوین بیش از 15 رشته میان رشته ای برای تربیت نیروی متخصص مورد نیاز شهرداریها، فراهم شده است و در صورت آمادگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان، می توان با تشکیل کار گروه مشترک، اجرای بخشی از این رشته ها را به این دانشگاه سپرد.

   سقائیان نژاد با اشاره به سفر رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی و معاونین ایشان به اصفهان در مرداد ماه امسال و اعلام آمادگی حوزه معاونت آموزشی دانشگاه برای راه اندازی دانشگاه شهرداری های کشور افزود: در دیداری که با هیأت رئیسه دانشگاه در آن سفر بعمل آمد، توافق اولیه برای تأسیس دانشگاه شهرداری های کشور در شهر اصفهان، با مشارکت شهرداری اصفهان و دانشگاه آزاد اسلامی میان طرفین صورت گرفت و امیدواریم با حضور دکتر میرزاده که از مدیران توانمند و با سابقه اجرایی کشور هستند این فرآیند دنبال و به نتیجه برسد.

    در این جلسه ـ که اعضای هیأت رئیسه واحد اصفهان به منظور تبریک انتخاب مجدد دکتر سقائیان نژاد از سوی شورای اسلامی شهر بعنوان شهردار اصفهان به دفتر ایشان رفته بودند ـ فروغی ابری با ارائه گزارشی از فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان گفت: این دانشگاه از جمله واحدهای دانشگاهی کشور است که با تلاش اساتید، کارکنان و دانشجویان خود، رتبه های متعدد علمی و پژوهشی برتر را در سطح دانشگاههای کشور به خود اختصاص داده اند و در ارزیابی اخیر پایگاه استنادی علوم جهان اسلام، توانسته است رتبه هشتم در حوزه علوم انسانی را با تلاشهای محمدرضا گل پرور عضو هیأت علمی گروه روانشناسی، کسب نماید.

 

        فروغی ابری با قدردانی از خدمات چشمگیر شهرداری اصفهان، افزود: سقائیان نژاد شهرداری هنر دوست، با ذوق، مردمی و مدیری توانمند است که به حق با برنامه های کم نظیر خود، اصفهان را به شهری زیبا، تمیز و منظم تبدیل کرده است.

 

        گفتنی است در این جلسه مذاکراتی در خصوص تأسیس شرکت های دانش بنیان با مشارکت دانشگاه و شهرداری اصفهان و نیز راه اندازی کار گروه فرهنگ و معماری میان طرفین صورت گرفت که مقرر شد نمایندگانی از سوی دو طرف این موضوعات را پیگیری نمایند.

انتهای پیام/ع 

تاریخ:
1392/07/16
تعداد بازدید:
474
منبع:
Powered by DorsaPortal