همزمان با ایام شهادت رئیس مذهب شیعه صورت گرفت: برگزاری مراسم تکلیف فرزندان دختر و پسر کارکنان و اساتید واحد اصفهان
همزمان با ایام شهادت امام جعفر بن محمد الصادق (ع) رئیس مذهب شیعه و پایه گذار فقه جعفری، در مراسمی، ورود تعدادی از فرزندان کارکنان و اساتید واحد اصفهان (خوراسگان) به سن تکلیف گرامی داشته شد

 

همزمان با ایام شهادت امام جعفر بن محمد الصادق (ع) رئیس مذهب شیعه و پایه گذار فقه جعفری، در مراسمی، ورود تعدادی از فرزندان کارکنان و اساتید واحد اصفهان (خوراسگان) به سن تکلیف گرامی داشته شد.

       مسؤول ستاد اقامه نماز واحد اصفهان با اعلام این خبر افزود: در این مراسم که با حضور جمع کثیری از خانواده های کارکنان و اساتید برگزار شد، تعداد 11 دختر و 9 پسر از فرزندان کارکنان و اساتید واحد اصفهان(خوراسگان)که بتازگی وارد سن تکلیف شده اند، مورد تقدیر قرار گرفتند.

        سید محمدحسین مهدوی، هدف از برگزاری این مراسم را ایجاد انگیزه و تشویق نوجوانان تازه به سن تکلیف رسیده برای درک بهتر واجبات و محرمات و زمینه سازی برای انجام فرائض دینی توسط این عزیزان دانست.

      مسؤول ستاد اقامه نماز واحد اصفهان با بیان اینکه این برنامه همه ساله برای آن دسته از فرزندان کارکنان و اساتید که به سن تکلیف رسیده اند، اجرا می گردد، اظهار داشت: در این مراسم ضمن اهداء لوح یادبود از طرف ریاست واحد و معاونت فرهنگی، به هریک از این فرزندان، یک بسته فرهنگی و یک کارت هدیه به مبلغ 000/300 ریال اهدا شد.
 

        گفتنی است کارشناس مجری این مراسم، حجه الاسلام کاردان پور از فضلای دفتر تبلیغات حوزه علمیه اصفهان ضمن تبیین برنامه های دین مبین اسلام برای نوجوانان، برابر روایات وارده پرهیز از هرگونه سخت گیری بر نوجوانان در انجام فرائض دینی را مورد تأکید قرار داده، مطالبی را در باب تربیت اسلامی فرزندان ارائه کرد.

      کاردان پور گفت: اسلام عزیز از ما خواسته است همواره کودکان و فرزندان خود را احترام کنید و با صدای آرام با ایشان سخن بگوئید.

            در حاشیه این برنامه چندین مسابقه فرهنگی برگزار و به برندگان جوایزی اهداء گردید.

تاریخ:
1392/06/16
تعداد بازدید:
242
منبع:
روابط عمومی واحد
Powered by DorsaPortal