امضای تفاهم نامه راه اندازی پژوهشکده بتن و راه سازی بین شهرداری اصفهان و واحد خوراسگان
با امضای تفاهـم نامه مشترک میان واحد خـوراسگان و سازمان عمران شهرداری اصفهان، مرکز تحقیقـاتی بتن و راه سازی راه اندازی خواهد شد.

معاون پژوهش و فناوری واحد خوراسگان در این خصوص به خبرنگار آنا گفت: این مرکز با مجوز رسمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بصورت مشترک توسط واحد خوراسگان و شهرداری اصفهان، ایجاد خواهد شد.

پیام نجفی اظهار داشت: به منظور گسترش فرهنگ و روحیه ارتباط صنعت و دانشگاه و نیز استفاده از ظرفیت های علمی و عملیاتی طرفین و با هدف ایجاد زمینه ای در جهت حمایت و هدایت پایان نامه ها و موضوعات تحقیقی دانشجویان تحصیلات تکمیلی به سوی موضوعات کاربردی در امر بتن و راه، مرکز تحقیقاتی بتن و راه سازی ایجاد خواهد شد.

نجفـی با بیان اینکه این تفاهم نامـه به امضـای مشترک احمد علی فروغی ابـری، رئیس واحـد خوراسگان و اصغر کشاورز راد، مدیر عامل سازمان عمران شهرداری اصفهان رسیده است، گفت: برابر این تفاهم نامه، مقرر شد واحد خوراسگان نسبت به پیگیری اخذ مجوز وزارت علوم و نیز معرفی سه نفر از دانشگاه، بعنوان اعضای هیأت مدیره مرکز تحقیقات اقدام کند.

نجفی گفت: طرف مقابل هم متعهد گردید ضمن همکاری در خصوص اخذ مجوزهای قانونی، دفتری را در محل مجتمع تولیدی بتن سازمان عمران شهرداری واقع در منطقه صفه اصفهان، به مرکز تحقیقات اختصاص دهد.

به گزارش آنا، قابلیت های علمی اساتید و دانشجویان گروه عمران واحد خوراسگان و آزمایشگاه مجهز و بسیار پیشرفته این گروه، در کنار فعالیت های چشمگیر تحقیقاتی در سالهای اخیر، توجه سازمانهای عمرانی بویژه شهرداری اصفهان را به انجام پروژه های مشترک با واحد خوراسگان، جلب کرده است.

تاریخ:
1392/04/24
تعداد بازدید:
253
منبع:
Powered by DorsaPortal