معاون اداری و مالی واحد خوراسگان(اصفهان) خبر داد؛کسب رتبه برتر توسط صندوق رفاه دانشجویان واحد خوراسگان(اصفهان) در گروه واحدهای جامع کشور
معاون اداری و مالی واحد خوراسگان(اصفهان) از کسب رتبه برتر صندوق رفاه آن واحد در گروه واحدهای جامع کشور خبر داد.

 

دکتر حیدری معاون اداری و مالی واحد خوراسگان گفت؛ پس از بررسی عملکرد صندوق های رفاه دانشجویان واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی در هیأت امناء این صندوق، واحد خوراسگان موفق به کسب رتبه برتر در میان واحدهای جامع کشور شد.

حیدری افزود؛ واحد خوراسگان با برنامه ریزی صورت گرفته و با هدف حمایت از دانشجویان کم بضاعت، در سالهای اخیر با اعطای تسهیلات قرض الحسنه کمک هزینه تحصیلی، اجاره مسکن، ازدواج و وام ضروری بر اساس بخشنامه های سازمان مرکزی دانشگاه خدمات شایانی را به دانشجویان ارائه داده است.
 
 

وی گفت؛ رتبه بندی هیـأت امناء صندوق رفاه دانشجویان بر اساس عملکرد سال مالی ۱۳۹۰ صورت گرفته که واحـد خوراسگان با  پـرداخت۰۰۰/۴۰۰/۵۴۷/۲۲ ریال به بیش از ۳۸۵۲ دانشجو در قالب تسهیلات قرض الحسنه کمک هزینه تحصیلی،اجاره مسکن، ازدواج و وام ضروری و همچنین تقسیط شهریه ۴۸۲۸ دانشجو به مبلغ ۰۱۰/۳۹۹/۷۲۶/۳۴ ریال توانسته است این رتبه را کسب نماید.

حیدری افزود؛ واحد خوراسگان همچنین با اختصاص ۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰/۵ ریال وام بلند مدت پس از تحصیل، از محل منابع تخصیص یافته صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، در این زمینه نیز عملکرد خوبی از خود نشان داده است.

معاون اداری و مالی واحد خوراسگان، دستیابی به این موفقیت را مرهون تلاشهای ارزنده همکاران خود در صندوق رفاه واحد بویژه رئیس این صندوق آقای درستکار دانست و اعلام داشت؛ این عزیزان بر اساس بخشنامه واصله از معاونت محترم اداری و مالی دانشگاه، ضمن دریافت پاداش نقدی مورد تشویق کتبی با درج در پرونده قرار خواهند گرفت

 

تاریخ:
1392/03/20
تعداد بازدید:
630
منبع:
Powered by DorsaPortal