به همت مرکز تحقیقات طب الصادق (ع) وابسته به واحد خوراسگان(اصفهان):اولین گردهمایی متخصصین و علاقمندان طب سنتی در اصفهان برگزار شد
به همت مرکز تحقیقات طب الصادق (ع) وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان(اصفهان) و با مشارکت جمعی از مراکز تحقیقاتی و نهادهای مردمی .....

 

به همت مرکز تحقیقات طب الصادق (ع) وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان(اصفهان) و با مشارکت جمعی از مراکز تحقیقاتی و نهادهای مردمی، اولین گردهمایی متخصصین و علاقمندان طب سنتی در اصفهان برگزار شد.
این مراسم با حضور آیت الله مهدوی نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری، دکتر خدادوست معاون وزیر بهداشت، دکتر پناهی رئیس کارگروه مشورتی طب سنتی در مجمع تشخیص مصلحت نظام، دکتر فروغی ابری رئیس و دکتر نجفی معاون پژوهشی و فناوری واحد خوراسگان(اصفهان) و جمعی از اساتید و پژوهشگران در اصفهان برگزار گردید.
نجفی معاون پژوهش و فناوری واحد خوراسگان در گفتگو با روابط عمومی دانشگاه؛ یکی از نتایج برگزاری این گردهمایی را، تأکید شرکت کنندگان بر ضرورت ایجاد و توسعه رشته های تخصصی طب سنتی و هدایت تحقیقات و پژوهشها به این سمت دانست.وی افزود با پیگیریهای صورت گرفته و با همکاری جهاد کشاورزی استان اصفهان و بنیاد خیریه باقرالعلوم(ع) و حمایت خیرین اصفهانی، مرکز تحقیقات طب الصادق(ع)، از اردیبهشت ماه سال جاری زیر نظر دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان(اصفهان) فعالیت خود را آغاز نموده است.
در این مراسم از سوی نماینده مردم در مجلس خبرگان رهبری از دکتر فروغی ابری رئیس و نجفی معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان بدلیل زحمات و تلاشهای مجدانه ایشان در راه اندازی این مرکز تجلیل و تقدیر بعمل آمد.

 

تاریخ:
1392/03/03
تعداد بازدید:
336
منبع:
Powered by DorsaPortal