کسب عنوان بهترین پژوهشگر جوان سال ۱۳۹۱ استان اصفهان
توسط آقای مهندس کامران صفوی

 

کسب عنوان بهترین پژوهشگر جوان سال ۱۳۹۱ استان اصفهان توسط
آقای مهندس کامران صفوی

جناب آقای مهندس کامران صفوی مدیر مرکز رشد فناوری و رئیس کارگروه فناوری های نوین دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان (اصفهان) با توجه به اینکه از دانش آموختگان ممتاز بوده و دارای بیش از ۱۰ مقاله ISI و ISI Index، بیش از ۱۰ اختراع ثبت شده، کسب مدال ها و لوح تقدیر بین المللی، بیش از ۴۰ مقاله ارائه شده در کنفرانس های بین المللی و ملی، شرکت در بیش از ۳۰ کارگاه آموزشی می باشند
به عنوان بهترین پژوهشگر جوان سال ۱۳۹۱ استان اصفهان برگزیده شده و مورد تقدیر استاندار محترم اصفهان قرار گرفتند.

حامد پاک‌طینت رئیس خانه صنعت و معدن جوانان اصفهان در آئین چهارمین جشنواره تولیدکنندگان جوان استان اصفهان اظهار کرد: در سال جاری با تکیه بر موضوع تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی، شرکت‌هایی که صادرکننده بوده یا ایجاد شغل کرده‌اند، مورد تقدیر قرار می‌گیرند. وی فرمایش رهبر معظم انقلاب در زمینه نام‌گذاری سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی را سبب خشنودی تمام افراد فعال در عرصه تولید و صنعت عنوان کرد.
رئیس خانه صنعت و معدن جوانان اصفهان ادامه داد: برای اینکه بتوانیم در راستای تولید ملی اشتغال‌زایی را در کشور افزایش دهیم یا باید قوانین جاری مورد توجه قرار بگیرد و یا اینکه در این زمینه قوانینی جدید تدوین شود. وی بر تولید محوری در تمام سیاست‌های کشور تأکید و اظهار کرد: ما باید در تمام سیاست‌های کشور از قبیل استراتژی‌های پولی، تجارتی، مالیاتی و ارزی، تولید محوری را سرلوحه کار خود قرار دهیم. اگر هر کدام از این سیاست‌ها مدنظر مسئولان کشور قرار نگیرد، اختلالاتی در زمینه اقتصاد کشور به وجود می‌آید.

 

تاریخ:
1391/04/15
تعداد بازدید:
996
منبع:
Powered by DorsaPortal