دکتر مظاهری در همایش مدیران اداری مالی و عمرانی مناطق دانشگاه:
رسیدگی به وضع معیشت کارمندان نباید دچار بروکراسی اداری شود
خبرگزاری آنا: معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر رسیدگی به معیشت کارمندان گفت: فعالیت های اداری و بخشنامه‌ها باید به گونه‌ای تصویب بشود که در آن رضایت‌مندی کارمندان لحاظ شود و نباید در این امر دچار بروکراسی اداری شویم.

به گزارش خبرنگار آنا از خوراسگان، محمد مهدی مظاهری معاون فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی که در همایش دبیران، مدیران اداری مالی و عمرانی مناطق 18 گانه دانشگاه در محل مرکز همایش های بین المللی تالار امیرکبیر واحد خوراسگان(اصفهان) سخن می گفت با بیان اینکه تاکید دکتر دانشجو بر ارتقای فرهنگ در دانشگاه است، بعد فرهنگی را از ا ولویتهای دانشگاه دانست و گفت: 28 درصد از مساجد و قبور شهدا در منطقه 4 دانشگاه قرار دارد.

وی اظهار داشت: رسیدگی به معیشت کارمندان در مدیریت جدید لازمه کار است و فعالیت های اداری و بخشنامه‌ها باید به گونه‌ای تصویب بشود که در آن رضایت‌مندی کارمندان لحاظ شود و باید در این امر دچار بروکراسی اداری نشویم.

مظاهری تاکید کرد: بایداصلاح روشهای موجود را به عنوان کارآمد شدن دنبال کنیم تا در آثار روانی آن با گرامی داشتن ارباب رجوع و ایجاد رضایت کارمندان بتوانیم به اهداف خود برسیم.

نخستین همایش سراسری دبیران، مدیران اداری و مالی و عمرانی مناطق 18 گانه دانشگاه به میزبانی واحد خوراسگان و با حضور محمد خجسته معاون اداری مالی، حمید عباسی معاون عمرانی و محمد مهدی مظاهری معاون فرهنگی دانشگاه آزاد، دبیران، مدیران اداری و مالی، عمرانی مناطق و برخی از مدیران کل و مسوولان سازمان مرکزی دانشگاه امروز 8 تیرماه در حال برگزاری است.

به گزارش آنا، نخستین همایش سراسری دبیران، مدیران اداری و مالی و عمرانی مناطق 18 گانه دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به نقش تاثیرگذار تبادلات علمی، فرهنگی، پژوهشی، آموزشی و اقتصادی دانشگاه ها و ایجاد وحدت رویه در عملکرد و ارائه آخرین دستاوردها از طریق هم اندیشی مناسب، برگزار می شود.

انتهای پیام/ع

تاریخ:
1391/04/08
تعداد بازدید:
720
منبع:
Powered by DorsaPortal