اولین همایش منطقه ای دانشجوئی نوآوری در پرستاری و مامائی
3و 4 خرداد ماه در تالار امیر کبیر دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان ( اصفهان ) برگزار شد .

 

اولین همایش منطقه ای دانشجوئی نوآوری در پرستاری و مامائی 3و 4 خرداد ماه در تالار امیر کبیر دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان ( اصفهان ) برگزار شد .

در آئین برگزاری این همایش رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان ( اصفهان ) طی سخنانی برگزاری چنین همایشهائی را باعث نوآوری و همکاری بیشتر بین دانشجو و استاد دانست .

دکتر احمدعلی فروغی ابری افزود : دانشجو باید حیطه های شناختی ، حرکتی و عاطفی را بداند تا به موقع لزوم بتواند از آنها استفاده کند.

چهره فرهیخته و ماندگار پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی یکی از وظایف خطیر پرستاران را روحیه دادن و آرامش بخشیدن به بیماران و خانواده های آنها دانست و گفت : پرستاران قشر زحمت کش جامعه هستند که بدون هیچ چشم داشتی مادی در جهت رضایت خالق سبحان فعالیت می کنند تا موجب خشنودی مردمان جامعه شوند. در ادامه دکتر ناهید دهقان نیری از اعضاء شورای بورد پرستاری وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران پرستاری را نیازمند نوآوری و آموزش مداوم دانست و تاکید کرد : پیاده سازی ایده های نو و آموزش مداوم بهره وری را در بین نیروی انسانی این حرفه حساس افزایش می دهد. در پایان دبیرعلمی همایش مرضیه ضیایی راد تعداد مقالات ارسالی به دبیرخانه همایش را 140 مقاله عنوان کرد و افزود : با توجه به تعداد زیاد مقالات رسیده ، مقالات به صورت سخنرانی و پوستر ارائه گردید . در حاشیه این همایش به منظور بالا بردن سطح بهره وری پرستاران کارگاههای آموزشی تخصصی با حضور اساتید برجسته این رشته دایر گردید.

لازم به ذکر است تاکنون 11 همایش در رابطه با پرستاری و مامای در این واحد دانشگاهی برگزار شده است
 

 

تاریخ:
1391/03/07
تعداد بازدید:
538
منبع:
Powered by DorsaPortal