جشنواره روز ملی مهندسی استان اصفهان
زمان: 15 اسفندماه 1390
جشنواره و همایش روز ملی مهندسی استان اصفهان
 

این جشنواره و همایش در تاریخ پانزدهم اسفند ماه سال جاری در اتاق بازرگانی و صنایع و معادن استان اصفهان و نمایشگاه جانبی آن در سالن باشگاه بانک ملی واقع در فلکه فیض در راستای اجتماع خانواده بزرگ مهندسین استان برگزار خواهد شد. در این مراسم ضمن سخنرانی مقام‏های استان و سخنرانان علمی، از پیش‏کسوتان و نخبگان حوزه مهندسی نیز تقدیر به عمل آمده و برنامه‏های جانبی مانند بازدید از نمایشگاه و کارگاه‏های آموزشی نیز در راستای هر چه اثر بخش‏تر نمودن این مراسم برگزار خواهد شد.

از ارکان‏های مهم خانواده مهندسین می‏توان به دانشکده‏ها، گروه‏ها و اساتید مهندسی، انجمن‏های دانشجویی مهندسی و دانشجویان مهندسی دانشگاه‏ها اشاره کرد که امید است با حضور موثر خود به برقراری ارتباط میان مهندسین دانشگاهی و سایر مهندسین حاضر در فضای کسب و کاری کمک کنند.

گفتنی است که تا به حال دانشگاه‏های مطرح استان همچون دانشگاه اصفهان، دانشگاه صنعتی اصفهان، دانشگاه صنعتی مالک اشتر، دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان و دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد و پیام نور با دبیر‏خانه جشنواره مهندسی همکاری کرده که حضور موثر دانشگاه در جشنواره محقق شود. از موضوعاتی که طی همکاری میان جشنواره و دانشگاه مطرح است می‏توان به همکاری انجمن‏های دانشجویی مهندسی با دبیرخانه جشنواره به منظور اطلاع رسانی به دانشجویان سال آخر در راستای ثبت نام و حضور در جشنواره و همچنین ایجاد بستری مناسب به منظور هم‏نشینی اعضای انجمن علمی با برگزار‏کنندگان جشنواره اشاره کرد.

زمان : 15 اسفند ماه 1390
مکان همایش: اتاق بازرگانی و صنایع و معادن استان اصفهان
مکان نمایشگاه: باشگاه بانک ملی واقع در میدان فیض
جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت جشنواره مراجعه نمایید
 
 
تاریخ:
1390/11/03
تعداد بازدید:
964
منبع:
Powered by DorsaPortal