مهلت ثبت نام آزمون سراسری کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی تا شنبه 28 بهمن تمدید شد
*

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی گفت:  مهلت ثبت نام در آزمون سراسری کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی سال ۹۲ تا روز شنبه ۲۸ بهمن ۹۱ تمدید شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی دانشگاه آزاد اسلامی، ناصر اقبالی رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی ، با اعلام خبر تمدید مهلت ثبت نام در آزمون سراسری کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی سال 92 تا روز شنبه 28 بهمن 91، اظهار داشت: داوطلبانی که تاکنون به هر دلیلی نتوانسته‌اند ثبت نام کنند، می‌توانند در آزمون ارشد ثبت نام کنند و این فرصت تا شنبه مورخ 28 بهمن ادامه خواهد داشت.

رئیس مرکز آزمون در ادامه گفت: داوطلبان باید به سایت www.azmoon.org مراجعه و براساس علاقه 20 رشته/محل را انتخاب کنند. متقاضیان باید درنظر داشته باشند که پذیرش صرفاً براساس اولویت نمره کل صورت می گیرد و ثبت یک رشته/محل در انتخاب اول مزیتی را جهت پذیرش ایجاد نخواهد کرد.

وی درخصوص مزیت های دیگر آزمون 92 افزود: داوطلبان می توانند حوزه امتحانی موردنظر خود را در بین 46 حوزه ای که مرکز آزمون در سطح کشور تعیین کرده است، انتخاب کنند. این اقدام به آنها کمک می کند تا در نزدیکترین حوزه به شهر محل زندگی خود آزمون دهند و دچار هزینه های اضافی نشوند.

اقبالی در ادامه درخصوص ممتازین اعلام کرد: این دسته از علاقه مندان نیز می توانند در این فرصت ایجاد شده نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند. نکتۀ مهم در مورد ممتازین اینست که رعایت شرط تجانس الزامی است، در حالیکه برای متقاضیان با آزمون (غیر ممتازین) امکان انتخاب رشته غیرمتجانس وجود دارد.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد افزود: زمان برگزاری آزمون در 9، 10 و 11 خردادماه و اعلام نتایج در شهریورماه سال 92 است.

 

تاریخ:
1391/11/23
تعداد بازدید:
232
منبع:
منبع خبر: سازمان مرکزی دانشگاه
Powered by DorsaPortal