بازدید دکتر عبداله افشار معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی از واحد خوراسگان(اصفهان)
دکتر عبداله افشار معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر ثمری مدیر کل دفتر ارتباط با صنعت و جامعه این دانشگاه از واحد خوراسگان بازدید کردند.

به گزارش معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد خوراسگان ( اصفهان) دکتر عبداله افشار معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی به اتفاق دکتر ثمری مدیرکل دفتر ارتباط با صنعت وجامعه این دانشگاه در روز نهم بهمن ماه جاری به اصفهان آمدندو پس از زیارت قبور مطهر شهیدان گمنام انقلاب اسلامی در دانشگاه از بخش های مختلف حوزه معاونت پژوهشی بازدید کردند.

در این برنامه که جمعی از مسئولان این واحد دانشگاهی نیز حضور داشتند آخرین دستاوردهای پژوهشی دندانپزشکی و توسعه تجهیزات و امکانات آن ، پژوهشگاه مرکزی دانشگاه و بخش های گوناگون آن ، سایت مکاترومیک ، مجموعه گلخانه های مرکز تحقیقات گلخانه ای و دستاوردهای شرکت های دانش بنیان مستقر در مرکز رشد فناوری دانشگاه مورد بازدید قرار گرفت .

در هنگام بازدید مسئولان پزوهشی دانشگاه آزاد اسلامی از مرکز رشد فناوری این واحد اعضای مرکز مذکور از معاون پژوهشی دانشگاه خواستند شرایطی فراهم گرددتا امکان عرضه دستاوردهای این واحد به سایر واحدهای دانشگاهی فراهم شود و همچنین تمهیدات لازم برای عرضه محصولات شرکت های دانش بنیان دانشگاه به واحدهای دانشگاهی دیگر ایجاد شود.
لازم به ذکر است مجموعه این دستاوردها مورد توجه مسئولان پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی قرار گرفت .

 

تاریخ:
1391/11/15
تعداد بازدید:
385
منبع:
Powered by DorsaPortal