مهندس خجسته در همایش مدیران اداری، مالی و عمرانی مناطق دانشگاه:
کمیته‌های تخصصی اداری واحدهای دانشگاه آزاد تنها به تعداد دانشجو توجه نداشته باشند
خبرگزاری آنا: معاون اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد: کمیته‌های تخصصی اداری درخصوص تامین شاخص نیروی انسانی نباید فقط به تعداد دانشجو توجه داشته باشند.

به گزارش خبرنگار آنا از خوراسگان، محمد خجسته معاون اداری مالی دانشگاه آزاد اسلامی که در همایش دبیران، مدیران اداری مالی و عمرانی مناطق 18 گانه دانشگاه در محل مرکز همایش های بین المللی تالار امیرکبیر واحد خوراسگان(اصفهان) سخن می گفت، تاکید کرد:امر معروف و نهی از منکر در دانشگاها از وظایف تک تک کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی است.

خجسته در ادامه با توجه به جلسه کمیسیون دائمی هیئت امنا از راه اندازی هیئت امنای استانی دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

وی افزود: کمیته‌های تخصصی اداری درخصوص تامین شاخص نیروی انسانی نباید فقط به تعداد دانشجو توجه داشته باشند و به نکاتی از قبیل مقطع تحصیلی، درجه واحدها، پراکندی واحدها، حدود آزمایشگاها، کارگاهها و وسعت دانشگاه‌ها توجه داشته باشند تا معیار نیروی انسانی به دست آید.

خجسته با اشاره به سیاست رئیس جدید دانشگاه آزاد، حرکت این دانشگاه را از سمت تمرکز به سمت عدم تمرکز عنوان کرد و گفت: دانشگاه باید نقطه بهینه در تمرکز و عدم تمرکز را پیدا کند و سیاستگذاری‌های لازم را در این زمینه انجام دهد.

وی تصمیم گیری درخصوص تعطیلی روزهای پنچ شنبه و ادامه تحصیل کارکنان را به جلسه مشورتی کارکنان موکول کرد که 27 تیرماه در تهران تشکیل می‌شود.

نخستین همایش سراسری دبیران، مدیران اداری و مالی و عمرانی مناطق 18 گانه دانشگاه به میزبانی واحد خوراسگان و با حضور محمد خجسته معاون اداری مالی، حمید عباسی معاون عمرانی و محمد مهدی مظاهری معاون فرهنگی دانشگاه آزاد، دبیران، مدیران اداری و مالی، عمرانی مناطق و برخی از مدیران کل و مسوولان سازمان مرکزی دانشگاه امروز 8 تیرماه در حال برگزاری است.

به گزارش آنا، نخستین همایش سراسری دبیران، مدیران اداری و مالی و عمرانی مناطق 18 گانه دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به نقش تاثیرگذار تبادلات علمی، فرهنگی، پژوهشی، آموزشی و اقتصادی دانشگاه ها و ایجاد وحدت رویه در عملکرد و ارائه آخرین دستاوردها از طریق هم اندیشی مناسب، برگزار می شود.

انتهای پیام/ع

تاریخ:
1391/04/08
تعداد بازدید:
875
منبع:
Powered by DorsaPortal