دومین نشست فصلی شورای عمومی دانشگاه با حضور کلیه همکاران اداری در محل تالار امیرکبیر با حضور رئیس ، معاونین و مدیران اجرایی
11 مرداد ماه برگزار گردید.

 

دومین نشست فصلی شورای عمومی دانشگاه با حضور کلیه همکاران اداری در محل تالار امیرکبیر با حضور رئیس ، معاونین و مدیران اجرایی 11 مرداد ماه برگزار گردید.

دکتر احمدعلی فروغی ابری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحدخوراسگان ( اصفهان ) در آئین این نشست ضمن گرامیداشت ولادت با سعادت امام حسن مجتبی (علیه السلام ) گفت : امروز بحمداله با تشریک مساعی کلیه همکاران دانشگاه جزء برترین دانشگاههای کشور می باشد و هر روزی که از قدمت این شجره طیبه می گذرد به لطف خداوند سبحان جایگاه آن رفیع تر می شود.

وی افزود : ارتباط دانشگاه با نیروی انسانی مربوطه تعاملی بوده که هر دو لازم و ملزوم هم می باشند و با ارتباط دو سویه دانشگاه رشد چشمگیری داشته است .

وی در ادامه با بیان این مطلب که برگزاری همایش ها و گردهمایی علمی در دانشگاه منشاء اثر برای جامعه است تصریح کرد : دانشگاه نهاد مدنی است که خروجی آن پژوهش های علمی و ارزش افزای جامعه است که می تواند نقش به سزایی در سرنوشت جوامع دنیا بگذارد .

چهره ماندگار پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی تاکید کرد : ماه مبارک رمضان ، ماه خودسازی انسانها است که مقدمه ی تعالی و رشد انسانهای است که خالصانه در مقابل معبود سر بر آستان ربوبیت می سایند.

در ادامه این نشست جلسه ی پرسش و پاسخ با حضور رئیس و معاونین شکل گرفت که همکاران با طرح سؤالات خود به صورت مکتوب به پاسخهای خود رسیدند.

لازم به ذکر است در پایان این نشست صمیمی به قید قرعه به 25 نفر از کارکنان ( رسمی ، شرکتی و سما ) کمک هزینه سفر مشهد مقدس اهدا گردید.

اسامی همکاران : 1- رضا قاسمی     2- احمد باقری   3- محی الدین جعفری   4- نیما آرمانیان    5- مریم کریمی   6- سید محمد غروی 7- روح اله ملکی 8- الهام ماست بند زاده    9- سیف اله زارعی    10- سیدعلیرضا صالحی   11- فریدا ایرجی   12- ناهید علیان    13- مهدی سلیمی    14- دکتر فروغی    15- الهه صفریان    16- منصوره دوستانی    17- مهدی مهرابی    18- علی اکبر دشتی

نیروهای شرکتی :1- اعتباریان   2- عباس زمانی   3- جیهانی    4- مشهدی   5- محمد امینی    6- اخلاقی

معاونت محترم سما: 1- داستانی

 

تاریخ:
1391/05/16
تعداد بازدید:
526
منبع:
Powered by DorsaPortal