اختتامیه طرح ضیافت اندیشه
*

 

در آئین مراسم اختتامیه طرح ضیافت اندیشه رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی استان اصفهان گفت : دانشگاهها و مراکز علمی باید در جهت تولید علم و خدمت صادقانه به جوامع اهتمام داشته باشند تا نتایج حاصل از آن در بدنه جامعه نمایان گردد.

حجه الاسلام و المسلمین میردامادی با بیان این مطلب که دیروز دشمنان ما در نبرد رو در رو آدمهای خواب را بیدار می کردند و امروز در نبردهای سرد و ناجوانمردانه انسانهای بیدار را با فیلم های ضد اخلاقی به خواب می برند افزود : توهین به مقدسات دینی و فیلمهای مبتذل نمونه ی بارز از جنگ سایبری دشمنان ایران است .

وی تصریح کرد : طرح ضیافت اندیشه موقعه ای می تواند تأثیرات آن چشمگیر باشد که استادان در برخورد با دانشجویان نکات آن را رعایت کنند.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در منطقه 4 دانشگاه آزاد اسلامی تاکید کرد : فعالیت های دانشگاهی باید در جهت رضایت خداوند و با توکل با ذات احدیت انجام گیرد که منشاء اثر باشد.

لازم به ذکر است در پایان مراسم تعدادی سهمیه عمره مفرده که از سوی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری به طرح ضیافت اندیشه تعلق گرفته بود با قرعه کشی بین حاضران تقسیم گردید.

 

تاریخ:
1391/05/12
تعداد بازدید:
514
منبع:
Powered by DorsaPortal