معاون جديد دانشجويي و فرهنگي دانشگاه آزاد اصفهان معرفي شد
با صدور حكمي از سوي سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي اصفهان(خوراسگان)، سرپرست جديد معاونت دانشجويي و فرهنگي اين واحد دانشگاهي معرفي شد.

با صدور حكمي از سوي سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي اصفهان(خوراسگان)، سرپرست جديد معاونت دانشجويي و فرهنگي اين واحد دانشگاهي معرفي شد.

روابط عمومي و اطلاع رساني، مراسم معارفه سرپرست جديد معاونت دانشجويي و فرهنگي دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان (خوراسگان) امروز در جلسه هيئت‌رئيسه اين دانشگاه برگزار شد.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان در اين مراسم از خدمات محمدرضا شمشيري در دوره مسئوليت خود در سمت معاون دانشجويي و فرهنگي اين دانشگاه قدرداني و اظهار كرد: شمشيري با برخورداري از خصيصه اخلاقي صبر و متانت، اخلاق و مدارا از اساتيد شايسته دانشگاه هستند و در دوره معاونت فرهنگي دانشجويي اين دانشگاه، زحمات زيادي را براي اين حوزه متقبل شدند.

 پيام نجفي گفت: و پذيرش مسئوليت اين حوزه توسط سعيد شريفي را تبريك گفت. وظيفه ما صرفاً آموزش محض نيست بلكه به جز آموزش دادن و تشويق به پژوهش كردن دانشجويان، فراهم كردن فضاي رشد شخصيتي، رفتاري و رواني دانشجويان نيز بر عهده دانشگاه هست كه معاونت فرهنگي و دانشجويي بايد با ارائه برنامه‌هاي مختلف و متنوع دانشجويان را در بهترين مسير رشد و حركت ياري‌رساند.

وي افزود: دانشجو محور كليه فعاليت‌هاي دانشگاه است و تمام اركان دانشگاه در حول واژه فاخر دانشجو گرد هم آمده‌اند ازاين‌رو حوزه معاونت فرهنگي و دانشجويي به عنوان متولي فعاليت‌هاي مختلف فرهنگي دانشگاه بايد پاسخ گوي تمام سلايق و نيازهاي دانشجو بوده و بتواند او را در پيشبرد اهداف و شكوفايي استعدادها ياري‌رسان باشد.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان با اشاره به قدمت و افتخارات متعدد فعاليت‌هاي فرهنگي دانشگاه در ساليان گذشته خاطر نشان كرد: افتخارات فرهنگي اين دانشگاه در حوزه‌هايي نظير اقامه نماز، نشريات، تئاتر، سينما و فعاليت كانون‌ها و تشكل‌هاي متعدد، اين دانشگاه را به يك دانشگاه الگو در كشور بدل ساخته است و انتظار مي‌رود اين راه پرافتخار با جديت و توجه به سلايق و نگاه‌هاي يكايك دانشجويان ادامه يابد تا شاهد پرورش نسلي پرافتخار براي ايران اسلامي باشيم.

در اين جلسه هر يك از معاونين و اعضاي هيئت‌رئيسه به طور جداگانه از خدمات و زحمات محمدرضا شمشيري تمجيد كردند

لازم به ذكر است سعيد شريفي دانش‌‌آموخته ي مديريت فرهنگي و برخوردار از سوابق علمي و پژوهشي برجسته در حوزه فرهنگ و فعاليت‌هاي فرهنگي، عضو هيئت‌علمي گروه مديريت فرهنگي دانشگاه است.

تاریخ:
1398/09/05
تعداد بازدید:
146
منبع:
Powered by DorsaPortal