رئيس دانشگاه آزاد اصفهان: نعمت‌ الهي امنيت با خون شهدا حاصل شده است
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان گفت: واژه‌ ايثار به ما يادآوري مي‌كند كه امنيت از برترين نعمت‌هاي الهي است كه با خون شهدا و ايثار رزمندگان حاصل شده است.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان گفت: واژه‌ ايثار به ما يادآوري مي‌كند كه امنيت از برترين نعمت‌هاي الهي است كه با خون شهدا و ايثار رزمندگان حاصل شده است.

روابط عمومي و اطلاع رساني، احمد آذين عصر امروز در نشست تخصصي «جلوه‌هاي معلمي استاد» كه در دانشگاه آزاد اسلامي اصفهان برگزار شد، گفت: اگر امروز سايه امنيت بر سر ايران اسلامي است و بر قلل رفيع علمي دنيا قرار داريم، به بركت جانفشاني شهداي انقلاب، دفاع مقدس، هسته‌اي، مدافع حرم و شهداي مدافع امنيت است.

وي افزود: اعتقاد راسخ جوانان نسل اول انقلاب به رهنمودهاي امام خميني(ره) و ولايت‌پذيري آنان باعث شد تا دشمنان قسم‌خورده اسلام و انقلاب نتوانند خدشه‌اي به نظام نوپاي كشور وارد كنند.

 رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان اظهار كرد: اكنون نيز جوانان نسل دوم و سوم انقلاب همچون شهيد حججي‌ها، با تأسي به آرمان‌هاي انقلابي و ولايي ادامه دهنده راه شهداي انقلاب اسلامي و دفاع مقدس هستند.

دبير هيئت امناي دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان، با تأكيد بر لزوم آشنايي نسل جوان با  فرهنگ ايثار و شهادت خاطرنشان كرد: واژه‌ ايثار به ما يادآوري مي‌كند، امنيت از برترين نعمت‌هاي الهي است كه با خون شهدا و ايثار رزمندگان حاصل شده و آشنايي نسل جديد با فرهنگ ايثار و شهادت باعث مي‌شود كه انقلاب اسلامي نسل در نسل  بيمه شود.

آذين يادآور شد: بر همه ما واجب است كه بتوانيم به فراخور زمان و با استفاده از ابزار فرهنگي مناسب، نسل جوان كشور را با فرهنگ ايثار و شهادت مأنوس كنيم.

وي تصريح كرد: ورود ايران به گام دوم انقلاب، ثمره فرهنگ شهادت‌طلبي جوانان و رشادت غيور‌مردان اين سرزمين و صبر و استقامت خانواده شهداست و نقطه قوت نظام مقدس جمهوري اسلامي در برابر دشمنان است.

 رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان افزود: بر اساس فرهنگ ايثار، شهادت و روحيه ايمان و خودباوري نسل جوان است كه در طول چهار دهه متوالي توانسته‌ايم بر توطئه‌هاي دشمن فائق آمده و پيروز شويم.

آذين با تأكيد بر لزوم اجرايي شدن آئين‌نامه آراستگي و شؤون رفتاري اظهار كرد: استادان دانشگاه بهترين الگوي رفتاري در رعايت شؤونات اسلامي و اخلاقي در محيط‌هاي دانشگاهي هستند و  توصيه مي‌شود همكاران جلوه‌هاي معلمي خود را بيشتر نمايان كنند و در اين زمينه بايد به سيره نبوي(ص) و ائمه اطهار(ع) تأسي كرد

تاریخ:
1398/03/21
تعداد بازدید:
118
منبع:
Powered by DorsaPortal