دكترآذين عنوان كرد: پيشگامي دانشگاه آزاد اسلامي در رونق توليد و حمايت از كالاي ايراني
دبير هيئت‌امناي دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان گفت: دانشگاه آزاد با برنامه‌ريزي و فرهنگ‌سازي مي‌تواند در زمينه رونق توليد و حمايت از كالاي ايراني پيشگام باشد.

دبير هيئت‌امناي دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان گفت: دانشگاه آزاد با برنامه‌ريزي و فرهنگ‌سازي مي‌تواند در زمينه رونق توليد و حمايت از كالاي ايراني پيشگام باشد.

روابط عمومي و اطلاع رساني، نخستين شوراي اداري سال 1398 دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان با حضور كاركنان، استادان و اعضاي هيئت‌رئيسه در مسجد اين دانشگاه برگزار شد.

دبير هيئت‌ امنا و رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان در اين جلسه اظهار كرد: آغاز سال جديد همزمان بود با ميلاد امام علي(ع) و به لطف خدا امسال سرشار از بركت و شادكامي خواهد بود.

احمد آذين اضافه كرد: در ايام نوروز برخي از هموطنان در سراسر كشور درگير سيل شده و صدمات جسمي و روحي زيادي را متحمل شدند؛ ازاين‌رو پيشنهاد مي‌كنم با ارائه سازوكاري مناسب به بهترين ‌نحو به ياري كمك آنان بشتابيم.

وي با اشاره به افتخارات دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان در سال گذشته بيان كرد: كسب عنوان برتر در جشنواره فرهيختگان، كسب رتبه نخست نشريات دانشجويي، تأسيس درمانگاه خيريه دندانپزشكي، تقويت فعاليت‌هاي دانش‌بنيان  با توجه به بازديد ستاري معاون علمي و فناوري رئيس‌جمهوري از دانشگاه، ميزباني از خانواده‌ شهداي مدافع حرم و برگزاري نخستين همايش دختران محجب به چادر فقط قطره‌اي از افتخارات اين دانشگاه در سال 97 بوده كه با همفكري و همكاري شما محقق شده است.

دبير هيئت‌ امناي دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان تصريح كرد: در سال جديد با برنامه‌ريزي، اتحاد، همدلي، توكل بر خدا و استفاده از خرد جمعي سعي خواهيم كرد دانشگاه را بيش از پيش در مسير پيشرفت و افتخارآفريني هدايت كنيم.

آذين با اشاره به نامگذاري سال جديد به نام «رونق توليد» توسط مقام معظم رهبري مطرح كرد: دانشگاه به عنوان قوه عاقله جامعه و مجموعه بزرگ فكري و علمي مي‌تواند با برنامه‌ريزي، فرهنگ‌سازي و ارتباط مستقيم با صنعت هم در زمينه رونق توليد و هم در زمينه خريد كالاي ايراني پيشگام و پيش‌قدم باشد.

وي يادآور شد: اگر امروز، سال نو را مانند سال گذشته در اين مكان مقدس و در جوار قبور مطهر شهداي گمام آغاز مي‌كنيم؛ به‌دليل اين است كه همواره به ياد داشته باشيم كه امنيت، آرامش و اقتدار امروز ايران اسلامي در عرصه‌هاي مختلف علمي، پژوهش،  نظامي و ورزشي به بركت فداكاري و جان‌فشاني شهداي انقلاب اسلامي، دفاع مقدس، شهداي علمي و شهداي مدافع حرم و شهداي امنيت است.

به گزارش آنا؛ در ابتداي اين ديدار، آذين به همراه اعضاي هيئت‌رئيسه با كاركنان و اعضاي هيئت‌علمي حاضر در جلسه به‌طور مستقيم ديدار كرد.

تاریخ:
1398/01/18
تعداد بازدید:
191
منبع:
Powered by DorsaPortal