رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان: دانشگاه وظيفه تربيت نسل آينده‌ساز ايران اسلامي را بر عهده دارد
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان با بيان اينكه دانشگاه وظيفه تربيت نسل آينده‌ساز ايران اسلامي را بر عهده دارد گفت: موفقيت و سربلندي دانشگاه بدون مشورت، همكاري و همفكري امكان پذير نيست.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان با بيان اينكه دانشگاه وظيفه تربيت نسل آينده‌ساز ايران اسلامي را بر عهده دارد گفت: موفقيت و سربلندي دانشگاه بدون مشورت، همكاري و همفكري امكان پذير نيست.

روابط عمومي و اطلاع رساني، دكتر احمد آذين كه در شوراي اساتيد دانشكده فني و مهندسي واحد اصفهان هدف از برگزاري اين جلسه را استفاده از نظرات استادان در پيشرفت و پيشبرد اهداف دانشگاه و دانشكده فني و مهندسي دانست و افزود: شوراي مشورتي استادان در دستور كار هيأت رئيسه دانشگاه قرار گرفته و ايده‌‌ها، طرح‌ها و نظرات شما استادان گرامي به عنوان نماد جامعه فرهيختگي زمينه پيشرفت اهداف دانشگاه را فراهم مي‌سازد.

آذين با اشاره به تحول ماهيتي دانشگاه در دنيا، خاطرنشان كرد: دانشگاه امروز و دانشگاه نسل سوم، دانشگاه كارآفرين است و بايد تلاش كنيم تا دانشگاه از آموزش محور به كارآفرين بدل شود و با تبديل علم به ثروت زمينه براي درآمدزايي و اشتغال فارغ‌التحصيلان فراهم شود.

وي عنوان كرد: استادان الگوي دانشجويان هستند و دانشگاه به عنوان خانه دوم دانشجويان وظيفه تربيت نسل آينده‌ساز ايران اسلامي را بر عهده دارد از اين رو حسن رفتار و توجه شما استادان به دانشجويان سبب تربيت نسلي آينده‌ساز و نخبه مي‌شود.

وي تصريح كرد: آغاز سال نو همراه بود با تقارن بهار طبيعت و بهار معنويت و اميدوارم به لطف اين تقارن مبارك كه سرچشمه بازشدن ابواب رحمت نيز هست بتوانيم با همفكري، برنامه‌ريزي و انگيزه، محيطي سراسر شور و نشاط براي استادان، كاركنان و دانشجويان دانشگاه فراهم سازيم.

دكتر مجيد دلشاد رئيس دانشكده فني و مهندسي، دكتر عليرضا زارعي مدير گروه عمران، دكتر ليلا صادقي مدير گروه شهرسازي، دكتر محمد بهاروند مدير گروه معماري و دكتر محمدرضا سلطان آقايي مدير گروه كامپيوتر دانشگاه آزاد اصفهان هم با ارائه گزارش هاي جداگانه اي، برخي از مشكلات را برشمرده و پيشنهادات و راه‌كارهايي را در جهت بهبود امور دانشكده و گروه هاي آموزشي و تحقق درآمدزايي دانش بنيان ارائه كردند.

دلشاد اظهار كرد: دانشكده فني و مهندسي با تعداد حدود 6500 دانشجو در مقاطع كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكتري، در برگيرنده 29 درصد از دانشجويان واحد اصفهان و مشتمل بر 13 درصد اعضاي هيأت علمي دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) است كه علاوه بر تربيت نيروي دانش آموخته در رشته ها و گرايشات متنوع فني و مهندسي سهم بسزايي در تحقق درآمدهاي غير شهريه اي از محل طرح هاي برون دانشگاهي و ... دارد.

 
 
 
تاریخ:
1397/01/28
تعداد بازدید:
112
منبع:
Powered by DorsaPortal