رئيس واحد اصفهان: نبايد حمايت از كالاي ايراني در حد شعار باقي بماند
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) عنوان كرد كه نبايد حمايت از كالاي ايراني صرفا در حد يك شعار باقي بماند.

 

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد اصفهان(خوراسگان) عنوان كرد كه نبايد حمايت از كالاي ايراني صرفا در حد يك شعار باقي بماند.

روابط عمومي و اطلاع رساني، دكتر احمد آذين در ديدار نوروزي با دانشگاهيان اظهار كرد: سال 97 برنامه‌هاي بسياري در حوزه فعاليت‌هاي دانش‌بنيان و تحقق درآمدهاي غيرشهريه‌اي خواهيم داشت كه همه اين برنامه‌ها با همت و توان كاركنان عزيز ميسر خواهد شد.

آذين گفت: موقعيت و جايگاه دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان به گونه‌اي است كه مي‌تواند خود را در بلندترين مراتب آموزش عالي ببيند از اين رو توجه به شركت‌هاي دانش‌بنيان، معرفي توانمندي هاي دانشگاه به علاقمندان به تحصيل، استفاده بهينه از امكانات و منابع دانشگاه بايد در راس فعاليت هاي سال جاري قرار گيرد.

وي افزود: مردم نگاه ويژه‌اي به جامعه دانشگاهي و ادامه تحصيل فرزندان خود در بهترين دانشگاه‌ها دارند بنابراين هدف‌گذاري ما در سال جديد ارتقاي كيفيت آموزشي و توجه ويژه به فعاليت هاي پژوهشي خواهد بود زيرا جلوه بيروني يك دانشگاه در ميان مردم و نخبگان، افتخارات علمي و پژوهشي آن است.

دبير هيات امناي دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان با اشاره به نامگذاري سال جديد توسط مقام معظم رهبري به نام «حمايت از كالاي ايراني» خاطرنشان كرد: نبايد حمايت از كالاي ايراني صرفا در حد يك شعار باقي بماند بلكه بايد با توجه به اينكه چرخ اقتصاد يك كشور بر پايه توليد و صادرات استوار است همه با خريد و تبليغ كالاي ايراني از آن به معناي واقعي حمايت كنيم.

آذين تصريح كرد: هيچ شركت معتبر توليدي در دنيا بدون حمايت هموطنانش هرگز موفق نبوده بنابراين حمايت از كالاي ايراني يعني حمايت از كارگر و توليد كننده ايراني چون توجه ما به كالاي ايراني است كه سبب شناخته شدن آن كالا در دنيا و در نتيجه صادرات آن مي شود.

در ادامه جلسه ساير اعضاي هيات رئيسه با تبريك سال جديد اهم برنامه هاي حوزه خود در سال جديد را تشريح كردند.

 
 
 
تاریخ:
1397/01/20
تعداد بازدید:
89
منبع:
Powered by DorsaPortal