رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان: طرح ناحيه‌بندي، قطب‌بندي و تعاون را به بهترين نحو اجرا مي‌كنيم
رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان تصريح كرد كه طرح ناحيه‌بندي، قطب‌بندي و تعاون را به بهترين نحو برنامه‌ريزي و به مرحله اجرا مي‌گذاريم.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان تصريح كرد كه طرح ناحيه‌بندي، قطب‌بندي و تعاون را به بهترين نحو برنامه‌ريزي و به مرحله اجرا مي‌گذاريم.

روابط عمومي و اطلاع رساني، دكتر احمد آذين در جلسه كاري اعضاي هيأت رئيسه واحدهاي دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان در گلستان شهداي اصفهان با تبريك سال جديد و ماه رجب گفت: امروز به يمن فداكاري‌ها و ايثارگري هاي شهداي انقلاب و دفاع‌مقدس، شهداي هسته‌اي و شهداي مدافع حرم است كه ايران امن‌ترين كشور دنيا است و به لطف وجود شهدا، حضور مردم و علماي وارسته و متعهد و رهبري هاي الهي و هوشمندانه امام خامنه‌اي، جمهوري اسلامي بر بلنداي اقتدار و افتخار ايستاده است.

وي افزود: امروز ما به‌عنوان خادمان شهدا در اين مكان مقدس دور هم جمع شده‌ايم تا غرورمان را بشكنيم و بدانيم هر چه داريم به بركت مجاهدت اين عزيزان است و سال جديد را با وحدت آغاز كنيم و با خود عهد ببنديم تا مسئوليت به عهده داريم در جهت تحقق اهداف جمهوري اسلامي و پيشبرد اهداف دانشگاه آزاد اسلامي در استان اصفهان بكوشيم.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان عنوان كرد: سال گذشته دو بار ميزبان دكتر علي اكبر ولايتي رئيس هيأت مؤسس و هيات امناي دانشگاه آزاد اسلامي و دكتر فرهاد رهبر رئيس دانشگاه آزاد اسلامي بوديم و توانستيم گوشه‌اي از توانمندي‌ها و امكانات استان را معرفي و نقشه راه سال 97 دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان را بر اساس توانايي هاي درون استاني و توصيه ها و تأكيدات آن بزرگواران ترسيم كنيم.

آذين گفت: دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان شايسته است كه سرآمد باشد و ما انتظار داريم با هم‌افزايي و حركت بر اساس نقشه راه، دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان را بويژه در امر آموزش و پژوهش و امور دانش بنيان در جايگاه شايسته اي قرار دهيم.

وي افزود: در حوزه آموزش تلاش مي‌كنيم به دور از تفكر جزيره‌اي و استفاده از خرد جمعي طرح ناحيه‌بندي، قطب‌بندي و تعاون را به بهترين نحو برنامه‌ريزي و به مرحله اجرا بگذاريم و در حوزه پژوهش توجه به فعاليت دانش‌بنيان و حصول درآمدهاي غير شهريه‌اي در دستور كار سال 97 قرار دارند كه اين امر مورد توجه و تاكيد مقام معظم رهبري نيز هست.

دبير هيات امناي دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان تصريح كرد: راه‌اندازي پارك‌هاي علم و فناوري، رشد كيفيت مقالات، چابك‌سازي، مديريت نقدينگي، برگزاري كرسي‌هاي آزاد ‌انديشي و جذب حمايت خيرين در جهت كمك به دانشجويان بي‌بضاعت از ديگر برنامه‌هاي سال جديد خواهد بود و ادغام بهار طبيعت و معنويت قطع به يقين سبب استجابت دعا خواهد شد و حضور در كنار مقبره شهدا انگيزه كاري ما را در سال 97 دوچندان خواهد كرد.

مسئول دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه‌ آزاد اسلامي استان اصفهان هم با تبريك سال نو و اعياد ماه رجب گفت: اين اولين باري است كه مسئولين دانشگاه آزاد اسلامي استان اصفهان سال كاري خود را با حضور و پيمان با آرمان هاي شهدا آغاز مي‌كنند و اميدوارم اين نشست حسنه هر ساله تداوم داشته باشد.

حجت الاسلام عباسعلي حيدري افزود: اگر در ماه پر فيض و بركت رجب به فرازهاي دعاي ماه گوش‌جان فرا دهيم و به آن عمل كنيم هرگز متزلزل نخواهيم شد چون به قدرت خدا ايمان داريم و مي‌دانيم هرچه خدا براي ما مي‌خواهد خير است و اگر شري در آن باشد از خودمان است از اين رو بايد بدانيم خداوند متعال هميشه بخشنده است و به همه بندگان خود خير و بركت مي‌بخشد و تمام موجودات كره زمين ريزه‌خوار امام عصر(عج) هستند و اين امام بزرگوار واسط بين خالق و مخلوق است.

وي گفت: دانشگاه به عنوان مهد علم و نمادي از جامعه فرهيختگي يكي از پايگاه‌ها و ستون‌هاي مهم و تاثيرگذار هر كشور است كه از اين رو بايد دقت و حسن نظر و توجه به قابليت‌ها و ظرفيت‌ها مسير موفقيت را با گام‌هاي استوار بپيماييم.

مسئول دفتر نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاه‌ آزاد اسلامي استان اصفهان با اشاره به نامگذاري سال 97 از سوي رهبر معظم انقلاب، تصريح كرد: بايد حمايت از كالاي ايراني را در عمل نشان دهيم بنابراين پيشنهاد مي‌كنم يك گارگروه تخصصي تشكيل شود تا ضمن بررسي قابليت‌ها و توانمندي‌هاي هر واحد دانشگاهي هدف‌گذاري هر واحد دانشگاهي براي تحقق شعار سال مشخص شود تا بتوانيم به سهم خود در حمايت از كالاي ايراني گام‌هاي اساسي برداريم.

در پايان اين مراسم معنوي، رؤسا، معاونان، مديران فرهنگي، حراست و روابط عمومي واحدهاي دانشگاهي استان، پس از استماع خاطرات رشادت هاي رزمندگان دفاع مقدس و مجاهدت فداكارانه مدافعين حرم، از زبان يكي از رزمندگان و جانبازان، با حضور بر مزار شهدا و نثار گل و عطر افشاني قبور مطهر شهيدان، با قرائت حمد و سوره و تقديم صلوات، شادي ارواح طيبه شهدا را از خداوند متعال مسألت كردند.

 
 
تاریخ:
1397/01/20
تعداد بازدید:
68
منبع:
Powered by DorsaPortal