کانون فارغ التحصیلان
هستیم مثل دیروز می مانیم برای فردا
معرفی کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان از دیروز تا امروز
این کانون در سال 1383 و با حکم ریاست اسبق دانشگاه جناب آقای دکتر جاسبی در این واحد دانشگاهی تشکیل گردید و اولین هیات اجرایی کانون با مدیریت دکتر مهرناز آزاد مشغول به کار شدند
 
 
 
اهم اهداف کانون
-شناسایی فارغ التحصیلان موفق و کارآفرین در سطح کشور
- ارتباط علمی و صنعتی دانشگاه و صنایع و کمک به روند پیشرفت علمی و صنعتی کشور با توجه به تجارب صنعتگران و دانش فارغ التحصیلان
-برگزاری سمینارهای علمی برای ارتقا سطح دانش کاربردی فارغ التحصیلان 
 
- برگزاری دوره های آموزشی برای ارتقاء مهارت فارغ التحصیلان بخصوص در رشته های کاربردی و عملی
  -برگزاری کارگاهها و تشکیل کارگروه های آموزشی به هدف تشکیل تیم هایی که می توانند با همدیگر ، با همدلی و با همفکری تشکیل زنجیره های بزرگ کارآفرینی و اشتغالزایی را ایجاد نمایند
 
- تولید فارغ التحصیلانیکه پس از فراغت از تحصیل بتوانند علاوه بر ایجاد کارگاهها و کارخانه ها و مراکز صنعتی سایر فارغ التحصیلان را نیز به کار بگیرند .
- کاهش درصد بیکاران تحصیل کرده در سطح کشور
- معرفی فارغ التحصیلان پس از گذراندن دوره های کاربردی در کانون به بازار کار
  
کارنامه کانون از سال 1383 تاکنون
- دیدار مدیرعامل کانون فارزغ التحصیلان با مقام معظم رهبری
-دیدار مدیرعامل کانون فارغ التحصیلان با ریاست جمهور وقت سید محمد خاتمی
-برگزاری گردهمایی بزرگ فارغ التحصیلان در سال1384 با حضور حدود هزار نفر شرکت کننده از بین دانش آموختگان موفق دانشگاه
 
- برگزاری دهها سمینار با عناوین مدیریت و بازاریابی ، مدیریت حافظه جهانی ، مدیریت جهانی ، مدیران موفق جهان ، مدیریت استراتژیک و راهبردی ،استراتژی های تحول و موفقیت مدیریت در شرکت ها و سازمانها ، مدیریت کسب و کارآفرینی ، مدیریت استارتاپ ، تگنیک های مهندسی ذهن ، مدیریت خلاق و .... 
 
- برگزاری چندین همایش رایگان راهکارهای ارتقاء توانمندیها ی فردی و شغلی و شرکت در اولین همایش ملی پیشگیری دانشمدار از آسیب های اجتماعی و وقوع جرم 
 
...
-برگزاری چندین دوره آموزشی کلاس های آمادگی کنکور کارشناسی ارشد و دکتری در رشته های حقوق ، علوم تربیتی ، زراعت ، معماری ، زبان ، حسابداری ، کامپیوتر و مامایی و 
برگزاری صدها دوره ی آموزشی و مهارتی در رشته های کامپیوتر ، حسابداری ، معماری ، پرورش قارچ ، زبان انگلیسی ، آلملنی ، فرانسه مدیریت و مکانیک
 - حضور در چند نمایشگاه ملی " نمایشگاه نوجوان رایانه و خانواده (مقام اول) " -" نمایشگاه کامپیوتر"-" نمایشگاه کانی های قیمتی و نیمه قیمتی" " نمایشگاههای دهه ی فجر" " نمایشگاه آثار دستی فارغ التحصیلان " و....
 
- برگزاری جشن نیکوکاری برای بیش از 200 نر از کودکان خانه مشق ارزنان اصفهان 
 - شرکت در جشنواره انقلاب
- شرکت در اولین جشنواره کارآفرینان برتر
-شرکت در سومین نمایشگاه اختصاصی جوانان (مقام دوم)
-شرکت در دومین همایش استانی شعر فجر (مقام دوم) 
 -شرکت در دهمین جشنواره استادان و اعضای هیات علمی دانشگاههای آزاد اسلامی (کسب مقام دوم ) 
 
-شرکت در پانزدهمین دوره مسابقات قرآن و عترت دانشجویان و طلاب حوزه های علمی سراسر کشور(مقام سوم )
-شرکت در همایش نماز ستاد اقامه نماز کشور (مقام پنجم)
-معرفی بیش از 500 نر فارغ التحصیل به بنگاهها و مراکز کار
- برگزاری دوره های گردشگری علمی و آموزشی با عنوان طبیعت گردی به نیاسر کاشان – سرخدره ی شهرستان خوی- بازدیده از نمایشگاههای کانی های قیمتی و نیمه قیمتی (دانشگاه اصفهان) و هشتمین نمایشگاه بین المللی سنگ در کارخانه فراوری سنگ های تزیینی محلات.
- همکاری با گروه اشتغال و کارآفرینی استان اصفهان و همچنین خیریه نذر اشتغال امام حسین (ع)
-درضمن در سال 1384 جناب آقای دکتر احمدعلی فروغی ریاست وقت دانشگاه 500 متر مربع زمین از دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان را طی صورت جلسه ایی با حضور تعدادی از مسوولین دانشگاه و استان به کانون فارغ التحصیلان جهت احداث ساختمان اصلی کانون اختصاص دادند و طی مراسمی کلنگ زنی این زمین نیز در همان سال با حضور تعدادی از مسوولین استان و مسوولین دانشگاه انجام گرفت امیدواریم در سالهای آینده و به همت خیرین مدرسه ساز و فارغ التحصیلان موفق و همچنین مسوولین محترم دانشگاه این زمین اهدایی به ساختمان اصلی کانون فارغ التحصیلان تبدیل شود. تا فعالیت های کانون متمرکزتر و گسترده تر ادامه یابد.

  عملکرد 6 ماه اول سال 1395 به شرح زیر می باشد:
1- فعال نمودن کمیته حوادث غیرمترقبه ی کانون با هماهنگی های انجام شده و مجوز از سوی جمعیت هلال احمر استان اصفهان در جهت آموزش به فارغ التحصیلان و دانشجویان عضو کمیته این کانون، که اطلاعیه آن نیز در کانال و گروه کانون فارغ التحصیلان در تلگرام همچنین در سایت دانشگاه بخش کانون و وبلاگ کانون فارغ التحصیلان در چند نوبت به صورت متوالی منتشر گشته و ادامه خواهد داشت.فارغ التحصیلان و دانشجویان رشته های پزشکی و پیراپزشکی در اولویت ثبت نام در این کمیته هستند.
هدف: هدف از اجرای این طرح استفاده از نیروهای تعلیم دیده و ماهر و جوان در این نهاد خودجوش برای کمک به مدیریت بحران استان با توجه به اینکه در سالهای اخیر زلزله های متعدد و گاهی بسیار تخریب کننده در کل کشور اتفاق افتاده است که منجر به بروز خسارات جانی و مالی برای شهروندان آن منطقه گردیده و متاسفانه یکی از دلایل بالا بودن سطح آسیب های جانی بعد از زلزله بخصوص در ستون فقرات زلزله دیدگان عدم آموزش کافی گروههای داوطلب در کمپ های حمایتی در این اتفاقات غیرمترقبه بوده است.
لذا هرچه تعداد افراد تعلیم دیده و کمیته های آماده و ماهر در سطح هر استان بیشتر باشد هنگام وقوع حوادثی از این نوع هم جمعیت بیشتری برای کمک رسانی نظام مند و برنامه ریزی شده در دسترس می باشد و هم این کمیته ها دارای نیروهای ماهر و تعلیم دیده هستند و یقینا نیروهای ماهر با اطلاعات کافی باعث نجات به موقع و خسارات جانی کمتر به افراد نجات یافته می شوند.
2- تشکیل کمپین چاپ کتاب مولفین به جای سررسید
چندیست کانون فار غ التحصیلان با ایجاد این کمپین و اطلاع رسانی در سایت ها و کانال ها و گرو ههای مختلف همچنین در اینستگرام در فضای مجازی و گفتگوی حضوری و جلسات با مدیران موسسات دولتی و غیردولتی تلاش می کند آنها را مجاب کند تا بجای سرمایه گذاری و تبلیغ شرکت یا موسسه تولیدی و خدماتی خود کتاب های مولفینی را به چاپ برسانند که تاکنون به دلیل نداشتن سرمایه قادر به چاپ آنها نشده اند.
هدف: هدف از این حرکت بزرگ این است که اولا کتاب های با ارزشی که تاکنون به خاطر عدم سرمایه کافی به چاپ نرسیده ، چاپ و در اختیار مردم قرار بگیرد و این حرکت انسانی ترویج گردد.
دوم اینکه بانیان چاپ این کتاب ها در واقع بدون اینکه هزینه اضافه ای داده باشند یک عمل خیرخواهانه در جهت رشد فرهنگی جامعه و گسترش کتابخوانی انجام داده اند زیرا هرسال تعداد بسیار زیادی سررسید نفیس و گران قیمت پس از 365 روز که اغلب آنها استفاده نشده باقی می ماند به زباله دانی ها منتقل می شود. در صورتی که اگر این سرمایه داران از نظر مالی و اقتصادی توجیح شوند متوجه می شوند که با چاپ این کتاب ها و تبلیغ فعالیت های موسسه یا شرکت تولیدی یا خدماتی خود در ابتدا یا انتهای کتاب هم با همان هزینه خود را تبلیغ نموده اند و هم این کتاب ماندگار در کتابخانه های شخصی و یا عمومی تا ابد باقی خواهد ماند. ضمن اینکه بسیاری از این سررسید ها در پایان سال به علت اضافی بودن از بین می روند که با این کار صاحبان مشاغلی که چنین اقدامی کرده اند همچنان می توانند از این کتاب های باقی مانده برای تبلیغ خود در نمایشگاهها و حتی سال های بعدی استفاده نمایند.
که پیشنهاد این حرکت توسط یک نامه به جنابعالی نیز داده شد و در آن نامه تقاضا شد علاوه بر پیوستن دانشگاه به این کمپین قرار ملاقاتی برای رئیس کانون با مدیران صنایع از طرف دانشگاه صورت گیرد که همچنان کانون منتظر لطف جنابعالی مانده است.
3- تشکیل کمیته پژوهشی با همکاری معاونت پژوهشی جهت جذب فارغ التحصیلانی که پژوهش های نیمه تمام و یا طرح های زودبازده در مسیر کار آفرینی و اشتغالزایی دارند که قرار است طی ملاقاتی با جناب آقای دکتر نجفی معاونت پژوهشی دانشگاه که شفاها مورد تایید ایشان قرار گرفته صورت گیرد که پس از موافقت کتبی و طرح قرارداد این کمیته نیز فعال گردد.
4- تشکیل کمیته فارغ التحصیلان رشته های زمین شناسی و معدن
این کمیته تقریبا از یک سال پیش فعالیت خود را آغاز کرده و در حال حاضر کارشناسان این کمیته در حال طرح اولیه این کارگروه جهت انجام فعالیت های بزرگ از قبیل کشف و به بهره برداری رساندن معادن ناشناخته و یا شناخته شده و بلا استفاده و همچنین ایجاد کارگاه تولید و تراش سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی بر اساس تقسیم کار در این کمیته هستند.
5- پیگیری برگزاری سومین گردهمایی دانش آموختگان موفق این واحد دانشگاهی به کمک معاونت دانشجویی و فرهنگی که در دست اقدام می باشد.
6- پیگیری برگزاری سمینار" اشتغال دانشجویان حین تحصیل "به کمک معاونت دانشجویی و فرهنگی که در دست اقدام می باشد.
7- درخواست تشکیل دوره های کوتاه مدت مهارتی در 12 رشته با هماهنگی معاونت دانشجویی و فرهنگی که این مورد نیز در حال بررسی می باشد.
8- پیشنهاد چاپ کتاب های تالیف شده توسط فارغ التحصیلان به معاونت پژوهشی جهت کمک به فارغ التحصیلان مولف که توانمندی مالی چاپ تالیفات خودشان را ندارند که معاونت پژوهشی نیز با انجام اینکار موافقت نموده و کانون در حال جمع آوری برخی از آثار تالیف شده فارغ التحصیلان جهت ارزیابی و ارجاع آن ها به معاونت فوق جهت چاپ و نشر می باشد.
9- همکاری با خیریه نذر اشتغال امام حسین (ع) و موسسه خیریه شمیم معرفت که هر دو در جهت فراهم نمودن اشتغالزایی و کار آفرینی فعالیت می نمایند و تاکنون چندین سمینار و کارگاههای آموزشی رایگان جهت معرفی شدگان از سوی کانون فارغ التحصیلان در این دو مرکز انجام گرفته است.
10- معرفی بیش از 20 نفر از فارغ التحصیلان به موسساتی که به نیروی کار متخصص نیاز داشته اند بخصوص در رشته های کامپیوتر، حسابداری و علوم دامی .
11- معرفی بیش از 30 نفر از فارغ التحصیلان رشته های علوم تربیتی و روانشناسی به مرکز اوتیسم اصفهان.
12- همکاری با مرکز گیاه دارویی اصفهان جهت معرفی علاقمندان به گذراندن دوره های آموزشی گیاهان دارویی در این مرکز که با تخفیف 50 درصدی برای معرفی شدگان از طرف کانون صورت می گیرد و ثبت نام آن در حال انجام است.

13- معرفی بیش از 20 نفر فارغ التحصیل به کتابخانه دانشگاه جهت استفاده از منابع کتابخانه (که ازاین افراد به درخواست ریاست کتابخانه چک تضمینی دریافت می شودو به صورت امانت در کانون باقی می ماند و پس از تسویه حساب با کتابخانه و ارائه برگه تسویه حساب ، چک آنها عودت داده می شود.)
14- همکاری با خانه مشق و مرکز خیریه گل های یاس که فعالیت شان در زمینه زنان سرپرست خانوار و زنان و کودکان بد سرپرست است.وکانون فارغ التحصیلان با حمایت این دو موسسه و تشویق فارغ التحصیلان به پیوستن این دو موسسه تلاش کرده است به فعالیت های انسان دوستانه آنها کمک نماید.یکی از فعالیت هایی که در اردیبهشت ماه سال 95 انجام گرفت برگزاری جشن شعبانیه برای بیش از 200 نفر از این خانواده ها در سالن بهزیستی استان اصفهان بود که به همت کانون فارغ التحصیلان انجام گرفت و کلیه هزینه های آن توسط خیرین کانون فارغ التحصیلان پرداخت شد و گزارش آن در نشریه نسیم دانشگاه نیز منتشر گردید.
15- طراحی کانال و گروه کانون در شبکه مجازی تلگرام جهت جذب فارغ التحصیلان و ایجاد فضایی مجازی برای انتقال اخبار و رویدادهای کانون و دانشگاه و استفاده از توانمندی های فارغ التحصیلان موفق برای انجام طرح های اشتغال زایی و کارآفرینی و حمایت فارغ التحصیلانی که نیاز به جذب شدن به بازار کار و بالارفتن سطح مهارت آنها بوسیله گذراندن دوره های آموزشی را دارند.
16- بستن قرارداد همکاری با تعدادی از مراکز علمی و آموزشی جهت معرفی فارغ التحصیلان برای گذراندن دوره های آموزشی زیر نظر کانون فارغ التحصیلان با تخفیفات ویژه.
17- بستن قراردادهای همیاری با دهها مرکز ورزشی ، هنری ، فرهنگی و فروشندگان جهت فراهم کردن تسهیلات ویژه برای استفاده از این فضا ها با تخفیفات به معرفی شدگان از طرف کانون فارغ التحصیلان این واحد دانشگاهی.
18- به عضویت در آمدن بیش از 60 نفر از فارغ التحصیلان و دانشجویان ترم های آخر به جمع بزرگ کانون فارغ التحصیلان در 6 ماه اول سال 95.

کلیه فعالیت های یاد شده در 6 ماه اول سال 95 اتفاق افتاده است و بعضی از این فعالیت ها که همچنان در جریان است در نیمه دوم سال 95 در حال پیگیری می باشد.
لیست سمینارها ، دوره ها و کلاس های آموزشی کانون فارغ التحصیلان دانشگاه
سمینارها
سمینار مدیریت حافظه
سمینار استراژی های تحول و موفقیت مدیریت در شرکت ها و سازمان ها
سمینار کسب و کا رآفرینی و اشتغالزایی
سمینار مدیریت تیمی
سمینار تکنیک های مهندسی ذهن
سمینار استارت آپ
دوره های آموزشی
آموزش مقدماتی تا پیشرفته تکنیک های مهندسی ذهن NLP
آموزش استراتژی های مدیریت ، بازرگانی وکسب و کار
آموزش تکنیک های مطالعه و تندخوانی ،تقویت حافظه،
آموزش روزنامه نگاری و مقاله نویسی از مبتدی تا عالی
آموزش خنده درمانی به روش علمی (یوگای خنده )
آموزش مدیریت حافظه
آموزش مدیرت فن بیان
آموزش مدیریت کار تیمی
آموزش مهارت های زندگی
آموزش مدیریت بازرگانی و کسب و کار
آموزش مدیریت پول
آموزش دانش عمومی مدیریت
آموزش حسابداری از مبتدی تا عالی با معرفی به کار
آموزش کارآفرینی ، اشتغالزایی و معرفی به بازار کار
آموزش تکنسین سخت افزار شبکه و امنیت (CCNA & CCNA SECURITY)
آموزش مهندسی پیاده سازی شبکه های کامپیوتر(MCITP 2008)
آموزش زبان انگلیسی به کودکان (TTC)
آموزش زبان انگلیسی از مبتدی تا عالی (IELTS-TOEFL)
آموزش زبان فرانسه و زبان آلمانی
آموزش مکانیک
مشاوره :خانواده ، تحصیلی ،شغلی ،ازدواج
شرکت عموم در این دوره ها و سمینارها آزاد می باشد


کمپین کانون فارغ التحصیلان برای چاپ کتاب به جای سررسید توسط مدیران صنایع و مدیران مراکز آموزشی
دوستان ویاران کم کم به عید سعید نوروز سال ۱۳۹۶ نزدیک می شویم و معمولا از مهرماه مدیران صنایع برای چاپ سالنامه ( شکل ,اندازه ,کیفیت ,جلد,مطالب جانبی,تعداد و ارزیابی هزینه ها وکنارگذاشتن بودجه آنها) جلساتی می گیرند.
همه می دانیم که همکنون درقفسه های کتاب های بدون مصرف ما تعداد زیادی سالنامه موجود است که اغلب حتی باز هم نشده است.
امسال تلاش ما باید این باشد که مدیران صنایع را متقاعد کنیم که به جای چاپ سالنامه این بودجه را صرف چاپ کتاب های مولفینی بنمایند که کتاب هایشان هم ارزش چاپ کردن دارد هم کسانی که این کتاب ها رادریافت می کنند آنها رامی خوانند چون می دانند یک سالنامه نیست که تعداد زیادی از آن را توسط شرکت های مختلف دریافت کرده باشند.
این وظیفه تک تک ما ایرانیان است که هم برای کمک به افزایش کتابخوانان وکتابخوانی تلاش کنیم هم به مولفین کشورمان کمک کنیم تا بتوانند کتاب هایشان را به چاپ برسانند.
وهم صاحبان مشاغل ومدیران صنایع با برند ونام شرکت خود حتی تبلیغ آن درآخرین صفحه کتاب اعلام کنند این کتاب توسط آنها به چاپ رسیده است.
با اینکار با یک تیر چند نشان خواهیم زد!!!
ضمن اینکه معمولا تمام سررسیدهای شرکت ها ، صنایع و ادارات کامل توزیع نمی شود و بخش بزرگی از آنها معمولا در انبارها باقی می ماند که د پایان سال یا دور ریخته می شود یا به چاپخانه ها سپرده می شود تا مجددا خمیر شود تا برای تو لید کاغذ های بعدی مورد استفاده قرار گیرد.
اگر مدیران صنایع به جای سالنامه کتاب چاپ کنند و در ابتدا و یا در انتهای کتاب برند یا خدمات خود را اعلام نمایند و مدعی شوند که این کتاب توسط آنها به چاپ رسیده است
اول اینکه کاری بسیار معنوی و ارزشمند انجام داده اند که نه فقط 365 روز بلکه صدها سال در کتابخانه ها باقی خواهد ماند و مورد استفاده قرارخواهد گرفت
دوم اینکه مدیران صنایع هیچ هزینه اضافی پرداخت نکرده اند بلکه همان بودجه ای را که هرسال برای چاپ سررسید هزینه نموده اند امسال برای چپ یک کتاب علمی هزینه کرده اند. و این کتاب تاریخ مصرف ندارد و ماندگاریش ابدیست.
سوم اینکه کتاب هایی که پس از توزیع رایگان بین نهادها و شرکت های هم پیمان انجام می گیرد در انبار باقی می ماند می تواند در اولین نمایشگاهی که در سال 96 در سطح استان یا کشور برگزار می گردد به عنوان یکی از تولیدات آن کشور رونمایی و با 50 درصد تخفیف به فروش می رسد، و به سرعت هم به فروش می رسد چون هم مولف آن بین کتابخوانان شناخته شده است هم کتاب نیم بها به فروش می رسد. با این کار درواقع بیش از 70 درصد هزینه چاپ و نشر کتاب به سرمایه گذار بازمی گردد و با اینکار هم برند شرکت به فروش رسیده و هم شرکت به این سرمایه گذاری سود نموده است.
چهارم اینکه صدها عنوان کتاب در حوزه های علوم انسانی ،پزشکی ، پیراپزشکی،روانشناسی ، ادبیات و ... از مولفینی که بضاعت چاپ این آثار ارزشمند را نداشته اند ظرف یک سال به چاپ خواهد رسید و مردم می توانند از این منابع سرشار استفاده کنند.
پنجم اینکه به احتمال بسیار قوی اگر در سال اول به خاطر ناشناخته بودن طرح گروهی از مدیران صنایع حاضر به انجام این کار نشوند تاثیر آن پس از چاپ اولین نسخه های این کتاب ها توسط سرمایه گذاران در سالهای آینده دیگران را نیز تشویق خواهد نمود تا چاپ تعدادی از این کتاب ها را به عهده بگیرند و ظرف کمتر از 5 سال این حرکت جزو برنامه های سالیانه ی سرمایه داران ، مدیران صنایع ، مدیران اجرایی ادارات و وزارتخانه ها وارگانها قرار خواهد گرفت.

به نظر اینجانب پیشنهاد خوبی است
اگر واقعا دربین دوستان گروه ,کسانی هستند که عضو مدیران صنایع می باشند ومایل به چاپ سررسید هستند قبل از انجام اینکارپرهزینه کمی بیشترفکرکنند.
حتی من بعضی از مدیران صنایع رامی شناسم که هرسال مجموعه اشعار " حضرت حافظ" و "حضرت خیام "یا ... را به چاپ می رسانند.
بهترنیست این عزیزان به جای چاپ کتاب های بزرگان ادبیاتمان که کتاب های آنه قرن هاست توسط ارگان های دولتی و به مناسبت های مختلف به چاپ می رسد کتاب های باارزشی را چاپ کنند که تاکنون مولفین آنها توان چاپش را نداشته اند؟
تصور کنید با این کاربزرگ درشروع سال جدید چند صد عنوان کتاب چاپ نشده که اغلب توسط پژوهشگران , نویسندگان بزرگ ,شاعران ونخبگان کشور نوشته شده به چاپ خواهد رسید وبه مردم می رسد وشما بانیان آن هستید.
امیدوارم امسال
سال بزرگی برای مدیران صنایع و سایر مدیران در ادارات و مراکز دولتی و نیمه دولتی درانجام این حرکت ارزشمند علمی باشد .
و سالی باارزش برای نویسندگان عزیزمان که کم کم دارند انگیزه خودرادرراه نوشتن اطلاعات علمی عظیم خود از دست می دهند باشد.
کسانی که مایل هستند به این کمپین بپوندند وارد گروه کارآفرینی دانش آموختگان مربوط به کانون فارغ التحصیلان در تلگرام شوند. (شماره تلگرام 09136583457) پیام تان برای ورود به گروه تلگرام این باشد:سال چاپ کتاب به جای چاپ سررسید
  مهرناز آزاد / شهریور ماه ۱۳۹۵/رئیس کانون فارغ التحصیلان
 
 
 
پدر علم جامعه شناسی و ارتباطات کشور پروفسور" باقر ساروخانی" در همایش ملی جایگاه روابط عمومی در توسعه اقتصاد و فرهنگ و هنر با حضور جمع بزرگی از اساتید دانشگاهها و مسئولان استان اصفهان در دانشکده علوم پزشکی اصفهان مورد تقدیر قرار گرفت.

پروفسور" باقر ساروخانی" روز پنج شنبه 95/11/27 در همایش ملی جایگاه روابط عمومی در توسعه اقتصاد و فرهنگ و هنر با حضور جمع بزرگی از اساتید دانشگاهها و مسئولان استان اصفهان در دانشکده علوم پزشکی اصفهان مورد تقدیر قرار گرفت.
پروفسور'باقر ساروخانی' در این مراسم گفت: باید بتوانیم به استاندارد سازی حرفه روابط عمومی بپردازیم و رشته فوق دکترای روابط عمومی را در دانشگاه راه اندازی کنیم.
وی افزود: روابط عمومی ها مبشران و پیشگامان توسعه کشورند زیرا نقطه اصلی توسعه نیروی انسانی محسوب می شوند.
استاد برجسته جامعه شناسی و ارتباطات در ادامه گفت: روابط عمومی ها، اندیشه و جهان بینی انسان ها را تغییر می دهند و راه های خوب، پایدار و قطعی را برای آنها فراهم می کنند.
وی خاطرنشان کرد: روابط عمومی ها، دانایی را به اعماق جامعه می برند و آگاهی را در جامعه تولید می کنند.
استاد برجسته جامعه شناسی و ارتباطات بر ضرورت وجود روابط عمومی ها از آغاز پیدایش هر سازمان تاکید کرد و گفت: روابط عمومی در حیات، پیدایش و بقای هر سازمان نقش موثری دارد.
همایش ملی 'جایگاه روابط عمومی در توسعه اقتصاد فرهنگ و هنر' در سالن همایش های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد.
در این همایش که با هدف برقراری ارتباط مستمر روابط عمومی ها با مراکز فرهنگی هنری و در نتیجه اقتصاد فرهنگ و هنر برگزار شد از باقر ساروخانی، پدر علم جامعه شناسی و ارتباطات کشور، تجلیل و از سردیس و تمبر اختصاصی این استاد برجسته کشور رونمایی شد.
در این مراسم تعداد زیادی از مدیران و مسئولان و اساتید دانشگاه های کشور و همچنین مسئولان استان شرکت داشتند از جمله چهره های آشنا در این مراسم ، شهردار اصفهان دکتر مهدی جمالی نژاد ،مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دکتر ارزانی ، مدیر کل امور مطبوعات و خبرگزاری های داخلی استان مرضیه باقرصاد و مدیرعامل کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان دکتر مهرناز آزاد و جمعی از اساتید برجسته کشور حضور داشتند.
همچنین در این مراسم از 15 روابط عمومی برتر و تعدادی از هنرمندان برجسته و شاخص استان اصفهان نیز تقدیر صورت گرفت.
حضور فعال کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان) تجلیل از پدر علم جامعه شناسی و ارتباطات کشور پروفسور" باقر ساروخانی" و همایش ملی 'جایگاه روابط عمومی در توسعه اقتصاد فرهنگ و هنر' در سالن همایش های دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پنج شنبه 95/11/28
 
به نام پروردگار دانایی
دانشجویان و فارغ التحصیلان عزیز
دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان
درود
با توجه به اینکه درنظر داریم به زودی کتابخانه کانون فارغ التحصیلان را تکمیل و از آن درجهت استفاده و عضویت اعضا استفاده کنیم.
اگر شما نیز جزو مولفین بوده و اثری خلق و آن را به چاپ رسانده اید درهر رشته و گرایش و موضوعی (علمی ,فرهنگی ,هنری) دونسخه از آن را جهت اضافه نمودن به آرشیو این مرکز آن را به دفترکانون تحویل و رسید دریافت فرمایید.
این هدیه ارزشمند می تواند توان علمی کتابخانه کانون را بالا ببرد و ادامه این حرکت، این کتابخانه را غنی وغنی تر کند.
لازم است یاد آوری کنم که از حمایت سایر نویسندگان و مولفین درتکمیل این پروژه ارزشمند نیز استقبال می گردد.
درحال حاضر بیش از ۱۰۰ عنوان کتاب از نویسندگان درحوزه های مختلف علمی به این کتابخانه هدیه شده است.
افرادی که دراصفهان نیستند یا حضورشان دردانشگاه ممکن نیست می توانند آثار اهدایی خود را به کتابخانه کانون با پست به آدرس زیر ارسال نمایند.
 
عملکرد کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان نیمه دوم سال 1395
۱-تور یک روزه آب گرم ورتون۲۸ آبان ۹۵
٢-توریک روزه دیدنی های شهرستان ازان وشرکت درجشنواره زعفران ازان ۹۵ کیلومتری اصفهان از توابع شهرستان میمه ۲۶آذر۹۵
٣-تور یک روزه شهرتاریخی زواره ۱۷ دی
۴-قراردادهمکاری با انجمن شاعران جوان استان اصفهان برای انجام کارگاه های آموزش شعر وترانه وداستان کوتاه
5- همکاری با معاونت دانشجویی وفرهنگی دانشگاه در امور همایش ها ، نشست های ادبی ، بررسی آثار ارسالی به جشنواره ها از دی ماه ۹۵.
6- همکاری بامهندس طیبی جهت برگزاری سمینارهای استارتاپ ، یکی از موفق ترین استارتاپ های استان اصفهان
7-برگزاری جلسات متعدد با رئیس دانشکده کشاورزی برای گسترش فعالیت های اشتغال زایی و کارآفرینی کمیته کشاورزی درشاخه فضای سبز، توسعه گیاهان دارویی ، صنایع غذایی و آرایشی و دامپروری.
8- برگزاری جلسات متعدد با دکتر نجفی معاونت پژوهشی دانشگاه جهت انجام فعالیت های پژوهشی فارغ التحصیلان جهت جذب پژوهش ها و تالیفات انجام شده برای چاپ و نشر.
9- همکاری با بخش گردشگری انجمن صنفی روزنامه نگاران استان اصفهان جهت حمایت مالی ومعنوی علاقمندان به شرکت درتورهای گردشگری( سیاحتی ،زیارتی وتاریخی)
10- جلسه با روسای دانشکده حقوق وعلوم انسانی دانشکده مامایی وپرستاری دانشکده فنی ومهندسی دانشکده تربیت بدنی دانشکده کشاورزی جهت فعال نمودن کمیته های مربوطه در کانون فارغ التحصیلان.
۱1- جلسه با دکتر صعیدی معاونت دانشجویی وفرهنگی دانشگاه جهت همکاری و حمایت از برنامه های کانون فارغ التحصیلان در سال 1396.
۱2- شرکت درمراسم تشیع پیکر آیت الله علی اکبر رفسنجانی رئیس تشخیص مصلحت نظام و پدر دانشگاه آزاد اسلامی ۲۱ دی ماه به همراه کاروان اعزامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان.
۱3- تشکیل کتابخانه کانون فارغ التحصیلان که تاکنون تعداد عناوین دریافتی از مولفین فارغ التحصیل دانشگاه به صد عنوان رسیده است.
14- نشست همکاری با خانم مهندس ملوحیان دبیر انجمن صنفی مسئولین فنی صنایع غذایی وآرایشی وبهداشتی، جهت افزایش روند رشد اشتغالزایی و کارآفرینی برای فارغ التحصیلان .
15- نشست همکاری با آقای مهندس بدیعی کارشناس ارشد معاونت غذا و دارو استان ، جهت افزایش روند رشد اشتغالزایی و کارآفرینی برای فارغ التحصیلان رشته های کشاورزی گرایش صنایع غذایی و گیاهان دارویی.
16- تشکیل جلسه با آقای مهندس سالاری دبیر مرکز تحقیقات گیاهان دارویی استان جهت افزایش روند رشد اشتغالزایی و کارآفرینی برای فارغ التحصیلان و همکاری با این مجموعه جهت ایجاد نشریه ایی تخصصی در زمینه گیاهان دارویی ایران.
17- شرکت در مراسم بزرگداشت پروفسور باقرساروخانی درهمایش توسعه اقتصاد فرهنگ وهنر ، سالن رازی دانشکده علوم پزشکی استان اصفهان پنج شنبه ۹۵/١١/٢٨
18- بستن تفاهم نامه همکاری با جهاد دانشگاهی واحد اصفهان در زمینه آموزش پودمانی و کلاس های کارگاهی ، دوره های مهارتی ، پژوهش ، برگزاری سمینارها و همایش های تخصصی در زمینه های فرهنگی ، هنری و علمی ، فراهم آوردن زمینه های اشتغال و کار آفرینی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهها- عضویت در نشریه بازار کار جهاد دانشگاهی و هر نوع فعالیتی که بتواند به دانشجویان و فارغ التحصیلان در امر اشتغال و ایجاد مهارت کمک نماید.
19- تفاهم نامه همکاری با سازمان نظام مهندسی و منابع طبیعی استان اصفهان در زمینه آموزش پودمانی و کلاس های کارگاهی ، دوره های مهارتی ، پژوهش ، برگزاری سمینارها و همایش های تخصصی در زمینه های فرهنگی ، هنری و علمی ، فراهم آوردن زمینه های اشتغال و کار آفرینی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهها و هر نوع فعالیتی که بتواند به دانشجویان و فارغ التحصیلان کلیه رشته های کشاورزی در امر اشتغال و ایجاد مهارت کمک نماید.
20- تفاهم نامه همکاری با مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان در زمینه آموزش پودمانی و کلاس های کارگاهی ، دوره های مهارتی ، پژوهش ، برگزاری سمینارها و همایش های تخصصی در زمینه های فرهنگی ، هنری و علمی ، فراهم آوردن زمینه های اشتغال و کار آفرینی برای دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهها و هر نوع فعالیتی که بتواند به دانشجویان و فارغ التحصیلان کلیه رشته های کشاورزی در امر اشتغال و ایجاد مهارت کمک نماید.
21-تفاهم نامه همکاری با بیمه سامان و بیمه آسیا ، بیمه البرز ، بیمه ایران و بیمه پاسارگاد در زمینه تسهیلات بیمه ای برای کارمندان ، هیات علمی ، دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد واحد اصفهان و کلیه اعضای عضو کانون فارغ التحصیلان.
22- شرکت در همایش شرکت های تعاونی دانشجویی در زمینه اقتصاد دانش بنیان در تالار شریعتی علوم پزشکی اصفهان یک شنبه 8 اسفند 95
23- حضور در نمایشگاه جشنواره ادواری عکس و پوستر 7 تا 11 اسفند در تالار شریعتی علوم پزشکی اصفهان
24- تفاهم نامه همکاری در حوزه فعالیت های فرهنگی و هنری، اعضا و دانشجویانی که علاقمند به فعالیت های فرهنگی و هنری هستند با حوزه هنری استان اصفهان.
 
 
 
 
 
 
اقتصاد مقاومتی تولید اشتغال
آغاز رسمی همکاری های سازمان با کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان
رییس سازمان در معیت معاون برنامه ریزی اشتغال،معان طرح و برنامه و مسوول روابط عمومی سازمان روز دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ با حضور در دفتر کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان با مدیر کانون و دبیر کمیته‌ کشاورزی کانون دیدار کرده و در خصوص همکاری های مشترک به بحث و تبادل نظر پرداختند.
رییس سازمان با اشاره به آمار اعضای سازمان و نیز وضعیت اشتغال کارشناسان کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست در کشور و استان تاکید کرد نقطه اشتراک وظایف سازمان و کانون فارغ التحصیلان، ارایه خدمات پس از فراغت از تحصیل به کارشناسان و بسترسازی حضور ایشان در مناصب فنی و حرفه ای به منظور ایجاد فرصت های شغلی و افزایش بهره وری در واحدهای تولیدی و خدماتی است.
مهندس تقی پور با اشاره به ضعف های متعدد نظام آموزش عالی کشور به ویژه در بخش کشاورزی، خاطر نشان ساخت باید به نحوی در راستای توانمندسازی کارشناسان پس از فراغت از تحصیل اقدام کرد و از ایشان حمایت کرد که خود به کارآفرین تبدیل شده و بتوانند در ایجاد اشتغال پایدار برای خود و سایر افراد جویای کار گام بردارند.
رییس سازمان خاطر نشان ساخت انتخاب یا ایجاد یک شغل نیازمند شناخت کافی کارشناسان از وضعیت و شرایط حاکم بر فعالیت مورد نظر است. چه بسا کارشناسانی با علاقه شغل و حرفه ای را انتخاب می کنند ولی به دلیل عدم شناخت کافی از شرایط آن، با شکست مواجه می شوند.
مهندس تقی پور پیشنهاد کرد یکی از اقدامات موثر که با همکاری کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان قابل انجام است برگزاری جلسات توجیهی برای کارشناسانی است که قصد انتخاب شغل یا حرفه خاصی دارند و برای تحقق این مهم می بایست از افراد موفق و صاحب تجربه ای که در هر یک از حرف و مشاغل مرتبط با بخش کشاورزی فعالیت می کنند برای انتقال تجربیات ایشان، دعوت به همکاری کرد تا در قالب کارگاه های استارت آپ زمینه آشنایی کارشناسان با حرف مختلف را فراهم آورد.

رییس سازمان همچنین به ظرفیت سرمایه گذاران علاقه مند به فعالیت در بخش های کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست اشاره کرد و اظهار داشت یکی از برنامه های مشترک سازمان و کانون باید ایجاد ارتباط بین سرمایه گذاران با کارشناسان باشد تا با تلفیق دانش و سرمایه شاهد ایجاد فرصت های شغلی جدید و تحقق طرح های کارآفرینی بود.
مهندس فروغی معاون برنامه ریزی اشتغال و توسعه تشکل های تخصصی سازمان نیز با اشاره به قوانین و ضوابط موجود اجرای این قوانین را یکی از مهمترین برنامه های سازمان برشمرد و تاکید کرد باید تلاش کرد بخش خصوصی را بیش از پیش حمایت و تقویت کرد تا دولت با اطمینان خاطر نسبت به واگذاری وظایف تصدی گری خود به بخش خصوصی اقدام کند.
مهندس سرایی معاون طرح و برنامه سازمان نیز خاطر نشان ساخت یکی از اقدامات مشترک سازمان و کانون می تواند آموزش کارشناسان بر پایه مهارت آموزی باشد تا کارشناسان با اعتماد به نفس به عرصه تولید و خدمات وارد شوند.
دکتر مهرناز آزاد مدیر کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان نیز ضمن ابراز خرسندی از ایجاد زمینه همکاری های مشترک سازمان و کانون اظهار داشت سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی ظرفیت قانونی و اجرایی بالایی دارد که باید به خوبی مورد توجه قرار گرفته و از آن بهره برد. ایشان تاکید کرد کانون باید اعضای خود را برای عضویت در سازمان نظام مهندسی ترغیب و تشویق کند تا بتوانند از فرصت هایی که به واسطه اختیارات قانونی در این سازمان وجود دارد بهره مند شوند.

ایشان با تاکید بر پیشنهادات رییس سازمان آمادگی کامل کانون را برای همکاری های مشترک در زمینه برگزاری همایش ها و کارگاه‌های آموزشی و توجیهی برای کارشناسان کشاورزی، منابع طبیعی و محیط زیست اعلام کردند.
برنامه ها و اقدامات مشترک سازمان و کانون متعاقبا به آگاهی اعضای محترم سازمان خواهد رسید.
kanoonfareghotahsilanesf@


جشن نیکوکاری برای کودکان بی سرپرست توسط کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد واحداصفهان(خوراسگان)
22 اردیبهشت ماه مصادف با ولادت با سعادت امام زمان(عج)

 
 
 

 
 گزارش جشن نیکوکاری کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان
دریک اقدام خدادوستانه درروز ولادت حضرت صاحب الزمان و روز جهانی مستضعفان جمعه 22 اردیبهشت 96 کانون فارغ التحصیلان باهمکاری اداره کل بهزیستی استان اصفهان جنگ شادی را برای حدود 200 نفر کودکان کار وهمچنین کودکان بی بضاعت وتعدادی از کودکان نابینا ومعلول درسالن بهزیستی واقع در پل خواجو از ساعت 9 تا 13 برگزارنمود.
این همایش باحضور جمعی از خانواده های این کودکان و مسوولان خیریه های سرمد ومرهم انجام گرفت .
دراین همایش آقای علیرضا نصر اصفهانی عضوشورای شهراصفهان نیز حضورداشت.
برنامه های اجراشده موسیقی – تئاتر-عروسک گردانی جناب چان –مسابقه و برنامه های متنوع دیگر بود
ناهار ومیان وعده نیز بخشی از برنامه را در بر داشت.
این برنامه باهمکاری انجمن شاعران جوان استان اصفهان – اداره کل بهزیستی استان – اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی وجمعی از خیرین انجام شد.
درپایان مراسم به کلیه کودکان شرکت کننده هدایایی تقدیم گردید.
 
 
 
 
 
 
 
 
 بازدید دکتر مهرناز آزاد رئیس کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان
از مزرعه گیاهان دارویی انجمن گیاهان دارویی استان اصفهان
با همراهی
دکتر حسین زینلی رییس انجمن گیاهان دارویی استان اصفهان
دکترمهرداد امید سالاری معاونت محترم انجمن گیاهان دارویی استان اصفهان

دکتر صباغ مدیر عامل شرکت دارو کشت پژوهان اسپادان و رئیس هیات مدیره شرکت کارا پژوهش پارس

10 اردیبهشت 1396

آیین اختتامیه مسابقه داستان نویسی توسط کانون فرهنگی ادبی نشریات دانشجویی
حضور افتخاری دکتر مهرناز آزاد- شاعر ، نویسنده ، پژوهشگر مسائل اجتماعی- رئیس کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان
داور مسابقه سلمان باهنر داستان‌نویس و مدرس داستان و فیلم‌نامه‌نویسی -
سید محمد رضا محمودی دبیر کانون نشریات دانشجویی دانشگاه
سه شنبه 26 اردیبهشت 1396

 
لینک های کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان
سایت:
کانون فارغ التحصیلان ، بخش دانشجویی فرهنگی، www.khuisf.ac.ir

وبلاگ کانون فارغ التحصیلان
http://kanoonfr.blogfa.com

کانال کانون فارغ التحصیلان
https://t.me/kanoonfareghotahsilanesf

گروه کارآفرینی دانش آموختگان
https://t.me/joinchat/AAAAAEBXbYwA-lW-qF-yKg

ایمیل
Email:kanoonfr@khuisf.ac.ir

گروه کارآفرینی دانش آموختگان
https://t.me/joinchat/AAAAAEBXbYwA-lW-qF-yKg
شماره تماس
09136583457-03135354090

شروع ثبت نام کارگاههای یک روزه
 
 فروش انواع گیاهان دارویی خشک وتر
 
 
 
 
همایش سرو توسط کانون فارغ التحصیلان دانشگاه در نهم تیرماه 96 برگزار گردید
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه با همکاری کانون نشریات دانشجویی وانجمن شاعران جوان استان اصفهان همایشی تحت عنوان " سرو" در تاریخ 9 تیر 1396 در سالن سعدی حوزه هنری اصفهان با حضور بیش از 50 نفر از شاعران استان برگزار نمود.
هدف از برگزاری این همایش ایجاد انگیزه در شاعران جوان خوش استعداد شهراصفهان جهت اجراء و بالابردن سطح اعتماد به نفس آنها و آشنایی با شاعران پیشکسوت و تشویق این گروه از هنرمندان جوان توسط دانشگاه ، حوزه هنری و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی بود تا بدین وسیله راهی نو و مسیری تازه در جهت شکوفایی آنها باز و گامی تازه در جهت رشد بیشتر و بهتر آنها و حضور بیشترشان در عرصه های فرهنگی فراهم گردد. که این خود بستری است که می تواند در آینده شرایط مساعدی را برای حضور حرفه ای شاعران جوان در سطوح بالاتر فراهم نماید.
در این گردهمایی 25 شاعر جوان شعرخوانی نمودند و به 30 نفر از منتخبین لوح تقدیر و هدایایی به رسم یادبود از سوی کانون فارغ التحصیلان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و حوزه هنری اهدا گردید.
استارت همایش دراردیبهشت ماه 96 خورده شد و فعالیت های اجرایی آن آغاز گردید وفراخوان آن در خرداد ماه 96 داده شده و مهلت ارسال آثار تا 25 خرداد تمدید گردید. تعداد آثار دریافتی تا پایان مهلت اعلام شده ، 235 اثراز 55 شاعر به جشنواره ارسال شد که 25 نفر آنها بدون احتساب رتبه منتخب و علاوه بر شعرخوانی مورد تقدیر قرار گرفتند. و به 5 نفر نیز به صورت افتخاری لوح یادبود اهداء شد.
 
 
 
 
 
 
 
جشن بزرگ غدیر"همای رحمت"
تاریخ: دوشنبه ۱۳ شهریور ۹۶
زمان : ساعت 4 عصر
مکان: سالن همایش های فرهنگسرای اندیشه


فراخوان شعر
جشنواره همای رحمت
کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان با همکاری خانه فرهنگ و انجمن شاعران جوان استان اصفهان برگزار می کند:
از شاعران جوان دعوت می شود حداکثر ۴اثر از اشعار خود را در قالب کلاسیک و نو با موضوعات غدیر و آزاد حداکثر تا ۱۰شهریور۹۶ به صورت فایل ورد و فونت زر ارسال کنندآثاری که بعد از این تاریخ ارسال شوند مورد داوری قرار نخواهند گرفت.
ارسال آثار از طریق:
1-پست الکترونیکی: khfarhang24@gmail.com 📩
2-آِیدی تلگرام: @kaneyefarhang
3-دبیرخانه:خیابان جی خیابان شهدای ستار کوچه طوبی فرهنگسرای اندیشه
اطلاعات بیشتر09136583457

اطلاعیه جنبی جشنواره همای رحمت
به نام پروردگار مهربان
به اطلاع کلیه ی هنرمندان سراسر شهرستان اصفهان می رساند
۱-درروز برگزاری جشنواره همای رحمت نمایشگاهی جنب آن برپاست که درآن آثارهنری ودستی هنرمندان جهت فروش به نمایش گذاشته می شود.
عزیزانی که مایل هستند آثارخودرادراین نمایشگاه ارائه نمایند می توانند تا روز ۱۰ شهریورماه ۹۶ جهت رزرو غرفه باشماره تلفن های درج شده در اطلاعیه تماس وثبت نام کنند.
۲- از همه ی شهروندان دعوت می شود تا چنانچه دستی برقلم دارند جملات کوتاه و تاثیرگذار با عنوان "چگونه شهروندی خوب باشیم "را به آدرس تلگرام درج در آگهی @kaneyefarhang به همراه شماره تلفن ونام ونام خانوادگی خود ارسال نمایند .
به ده نفراز کسانی که بهترین و شیوا ترین وکوتاه ترین و تاثیرگذارترین جملات را ارسال کنند جوایز نفیسی اهدا خواهدشد.

دبیر جشنواره ی همای رحمت
دکترمهرناز آزاد
 
-----------------------------------------------------------------------------------------
اصفهان -خیابان ارغوانیه - دانشگاه آزاد اسلامی واحد اصفهان (خوراسگان)، میدان مرکزی دانشگاه - جنب مهمانسرا - دفترکانون فارغ التحصیلان دانشگاه
Email: kanoon.fr@khuisf.ac.ir
http://kanoonfr.blogfa.com
kanoonfareghotahsilanesf@
تلفکس : 35354090-031                    
همراه: 09136583457

تاریخ به روزرسانی:
1396/06/05
تعداد بازدید:
84
Powered by DorsaPortal